banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

SONSUZA KADAR FRIENDS’E KİM HAYIR DİYEBİLİR? ARTIK KİTABI DA VAR!Tüm zamanların en çok seyredilen dizilerin başında gelen, TV tarihinin en sevilen, en çok ödül kazanan ve tam 10 sezon devam eden Friends dizisinin kitabının çıktığını biliyor musunuz? Bu mutlu haberi size önce biz verelim istedik! Üstelik Türkçeye de çevrildi. Beta Kitap gururlar sunar… Tabii biz de! 

“Friends” dizisinin sonsuza kadar sürdüğünü düşünsenize… Bedava antidepresan! İzleyince durduk yere mutlu eden, en bedbaht, en kötü günde bile insanın ruh halini iyileştiren, tüm zamanların en rekortmen dizisi Friends, “Friends Sonsuza Kadar” kitabıyla artık Türk okurla da buluşuyor.  Evet, ne demiştik “sonsuza kadar sürse ya!” İşte “Friends Sonsuza Kadar”, tam bir arşiv niteliğindeki kitap olarak sonsuza kadar sevenleriyle birlikte olmak için merhaba diyor!

Başroldeki müthiş altılının Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanch, Matthew Perry ve David Schwimmer’ın daha önce hiç görülmemiş fotoğrafları, özel söyleşileri ve onların ağzından okuyacağınız detayları bulabileceğiniz sürpriz içeriklerle dolu olan kitabı çok-satanlar listesinde yer alan yazar David Wild hazırladı.

Kitap; Central Park’ı özümseyen, Ross, Rachel, Chandler, Monica, Joey ve Phoebe ile aralarında bağ kuran, onları izleyerek büyüyen,  dizinin bütün kafein sever hayranları için de bir başucu kitabı olma özelliğinde. İçindeki yüzlerce fotoğrafın yanı sıra dizinin sezon tarihçesi, klasikleşmiş cümleleri ve başlangıcından sonuna kadar olan inişli çıkışlı olaylar da yer alıyor.

David Wild’ın, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanch, Matthew Perry ve David Schwimmer ile yapmış olduğu en son Friends söyleşileri de kitabın olmazsa olmazları.

Unutulmaz dizinin 296 sayfalık kitabı, özlemle andığımız 1990’lara ve 2000’lerin başlarına bir yolculuk aynı zamanda. Sadece zihninizde, kalbinizde değil, kütüphanenizde de Friends’e yer açın.

Friends dizisinin yemek kitabı geliyor

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media