banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

“FRIENDS: THE REUNION”A ÇOK AZ KALDI, FRAGMANI DA ÇIKTI!


Amerikan dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden Friends’in unutulmaz yıldızlarının bir araya geleceği özel bölüm Friends: The Reunion’ın fragmanı da nihayet geldi! 27 Mayıs’a gün sayanları böyle alalım…

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer ya da dizideki isimleriyle Rachel Green, Monica Geller,  Phoebe Buffay, Chandler Bing, Joey Tribbiani ve Ross Geller… Tüm dünyanın gözü şimdi yeniden onlarda. Milyonlar, özledikleri altı arkadaşlarına kavuşmak için gün sayıyor!

 

PEOPLE DERGİSİNE KONUŞTULAR 

Friends’in altı yıldızı Friends: The Reunion adlı özel bölüm için yeniden bir araya geldi. Yıllarca çekimlerin yapıldığı Warner Bros. stüdyolarında Sahne 24’e geri dönen oyuncular, 27 Mayıs’ta HBO’da yayınlanacak bölüm için kamera karşısına geçti. Tüm zamanların en yüksek reytingli dizisinin ilk fotoğrafları People dergisinde yayınlanırken özel bölümün yeni ve uzun fragmanı da dün yayınlandı.


17 YIL SONRA TEKRAR HEP BİRLİKTE

İlk olarak 22 Eylül 1994 yılında yayınlanan ve 10 yıl boyunca 10 sezon soluksuz devam eden Friends’ten bu yana 17 yıl geçti. Dizinin yaklaşık 20 dakika süren her bölümünde altı arkadaşın başından geçen komik ve dramatik olaylar, samimi oyunculuklar ve başarılı bir senaryoyla seyirciyi ekrana kilitledi.


Dizinin altı başrolü Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc ve Matthew Perry People dergisine açıklamalarda bulundu. Jennifer Aniston, “Friends”i bir aile olarak nitelerken “Aman Tanrım, ağlamadan bunu nasıl canlı olarak atlatacağız?”  diye konuştu. Courteney Cox, Jennifer Aniston ve Lisa Kudrow’u göstererek “10 yıl boyunca yemeklerimizi bile hep beraber yedik. Bir an olsun birbirimizden ayrılmadık” dedi.

Senaryoya dayalı olmadan gerçekleşecek buluşmada Lady Gaga, Justin Bieber gibi dünyaca ünlü müzisyenler ve dizide Janice, Richard ve Gunther gibi yardımcı rollerde yer almış oyuncular da olacak. Buluşmaya çok az kaldı, sadece bir hafta!

FRAGMANI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ:

 

 

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media