banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Melek Mosso söylüyor: “Bana bir koca lazım, o da bu gece lazım!”


Sözü ve müziği Ezginin Günlüğü grubunun kurucularından Nadir Göktürk’e ait olan “Kanto” şarkısı bu defa Melek Mosso’nun yorumu, Zafer Karayazgan’ın düzenlemesi ile müzikseverler ile buluştu. Yoksa henüz izlemediniz mi? 

Ezginin Günlüğü’nün 40 yılı şerefine hazırlanan “40 Yıllık Şarkılar” albümünde “Kanto” şarkısı söyleyen Melek Mosso’nun klibini izlediniz mi? Şimdiye kadar albüm için çekilen bu dördüncü klipte Mosso evinin terasında yaptığı bir kızpartisiyle “Kanto” şarkısını bir kadın marşına dönüştürüyor.


Melek Mosso şarkının video klibi için Özkan Özdemir yönetmenliğinde yakın arkadaşları ile kamera karşısına geçti. DokuzSekiz Müzik / Ahmet Çelenk yapımcılığında hazırlanan içerisinde 20 farklı sanatçının yer aldığı albümde tüm şarkılar için klip hazırlanacağını söyleyen “40 Yıllık Şarkılar” albümünün küratörü “Burhan Şeşen de Ajandakolik’e verdiği söyleşide “Bu şarkıları söyleyen genç isimlerle Ezginin Günlüğü’nün yeni nesile hitap edeceğini düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.

Dün Instagram hesabında gerçekleşen bir canlı yayında ise grubun kurucularından Nadir Göktürk, yeni klibin Nilipek.‘in yorumladığı “Papatya”ya olacağını müjdeledi.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media