AjandaKolik Reklam

 

 

İLİŞKİLER, SIRLAR VE SAHNEDE “KUTULAR”


Başrollerini  Burcu Görek, Dilara Gül ve Ekrem Can Arslandağ’ın paylaştığı, Bu Yapım’ın yepyeni oyunu “Kutular” 31 Ekim’de prömiyer yapıyor. 

Dünyanın birçok ülkesinde kapalı gişe oynayan, baskı gören kadınların hikâyesini konu alan; yurt içi ve yurt dışında birçok ödül ve övgüye sahip “Uyandığımda Sesim Yoktu” oyunun yapımcılığını üstlenen Bu Yapım yeni sezona “Kutular” ile iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor;

İlişkilere dair bir oyun olan “Kutular”; seyircileri bilinmeyene, herkese anlatmaktan korktuğumuz sırlarımızı ortaya dökmeye doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

Burcu Görek’in yazdığı “Kutular”ın yönetmenliğini Balım Kar ve Semih Değirmenci üstleniyor. Oyunun başrollerini Burcu Görek, Dilara Gül ve Ekrem Can Arslandağ paylaşıyor.

Prömiyerini 31 Ekim’de House of Performance Bakırköy’de yapmaya hazırlanan “Kutular”; 14 Kasım’da bir kez daha House of Performance’de ve 24 Kasım’da Fişekhane İkinci Sahne’de izleyici karşısına çıkacak.

“Uyandığımda Sesim Yoktu” oyununda başrolü paylaşan Burcu Görek ve Dilara Gül, 5. Priştine Uluslararası Tiyatro Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne layık görülmüştü.

Burcu Görek & Dilşad Çelebi: “Biz, uyandığında sesi olmayan bir kadının kafasından geçenleriz”

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media