Ferzan Özpetek’in “Bir Nefes Gibi” kitabı çok yakında raflarda

ajandakolik


Geçtiğimiz günlerde “La dea fortuna” (Şans Tanrıçası) filmiyle İtalya’nın önemli sinema ödüllerinden olan Nastro d’Argento’ya sekiz dalda aday olan yönetmen Ferzan Özpetek‘in yeni romanı “Bir Nefes Gibi” haziran sonunda Can Yayınları etiketiyle raflarda yerini alacak. 

Ferzan Özpetek’in yeni romanı “Bir Nefes Gibi İtalya”da okurları tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Bir Nefes Gibi İtalya’da kısa sürede çoksatarlar listelerinde birinci sıraya yükseldi. Yayımlandığı ilk hafta 3.baskıya ulaşan kitap, okurların yoğun ilgisi ve beğenisi üzerine ikinci haftasında 4.baskısını gerçekleştirdi.

Okurların yorum ve paylaşımlarıyla İtalya’da büyük başarı yakalayan kitap haziran ayının sonunda Can Yayınları etiketiyle Türkiye’de yayımlanacak.

Ferzan Özpetek, yeni romanı “Bir Nefes Gibi”de okurlarını Roma ile İstanbul, şimdi ile geçmiş arasında, iç içe geçen yaşamları ve yazgıları anlatan gizemli bir yolculuğa çıkarıyor.

Yayımlanan iki kitabıyla büyük ilgi gören Ferzan Özpetek’in İstanbul Kırmızısı kitabının filmi de 2017’de seyircisiyle buluşmuştu.

Ferzan Özpetek Covid-19 döneminde sağlık görevlileri için “Beyaz Önlüklüler Günü” ilan edilmesi önerisiyle de İtalya’da gündeme oturmuştu.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bedük'ten 70'ler Türk Psychedelic Funk tınıları: "Intergalactic"

Bedük merakla beklenen yeni albümü “Intergalactic”i müzikseverlerin beğenisine sundu. Albümün habercisi niteliğindeki “Push The Button” ve “Ankara’nın Delisi” şarkılarını geçtiğimiz haftalarda yayımlayan Bedük, 10 şarkıdan oluşan yeni albümünü dinleyicilerle buluşturdu. İki yıllık […]