Iphone ile çekilen “Çıplak” dizisi bugün başlıyor

ajandakolik


Afişiyle bile merak konusuydu! Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikâyesi olarak gösterilen “Çıplak” 11 Haziran’da BluTV’de başlıyor.

8 bölümden oluşan ve müzikleriyle dikkat çeken mini dizi “Çıplak”, Türkiye’de tüm bölümleri Iphone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyor.

11 Haziran’da BluTV’de yayına girecek olan dizinin başrollerinde başrollerini Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşıyor. Çıplak, geçimini eskortluk yaparak kazanan ve tek isteği para biriktirip Galler’e taşınıp yeni bir hayat kurmak olan Eylül’ün gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.


Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol’un kaleme aldığı “Çıplak”ın yönetmenliğini de Baskın, Housewife, The Field Guide to Evil ve son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız filmlerinin yanı sıra Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan Muhafız’ın ilk sezon bölümlerini yöneten Can Evrenol üstleniyor. Dizinin müziklerinde ise Jakuzi, Ekin Beril, Nova Norda yer alıyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ferzan Özpetek'in "Bir Nefes Gibi" kitabı çok yakında raflarda

Geçtiğimiz günlerde “La dea fortuna” (Şans Tanrıçası) filmiyle İtalya’nın önemli sinema ödüllerinden olan Nastro d’Argento’ya sekiz dalda aday olan yönetmen Ferzan Özpetek‘in yeni romanı “Bir Nefes Gibi” haziran sonunda Can Yayınları etiketiyle raflarda yerini alacak.  Ferzan Özpetek’in yeni romanı “Bir Nefes Gibi İtalya”da okurları tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Bir Nefes […]