DasDas’ta kadınların gücü adına…

ajandakolik
İdil Meşe


DasDas, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 6 kadını sahnesinde ağırlıyor.  Bu önemli günde Gülinler, Güneş Özgeç, İdil Meşe, Nilipek., Nova Norda ve Selin Sümbültepe gibi son zamanların güçlü kadın vokalleri müzikseverlere akustik performanslarıyla “Yaşasın Kadın Gücü” diyor. 

Birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan DasDas, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de unutmuyor ve başarılarıyla herkesin kalbini fetheden 6 kadın müzisyeni, 8 Mart Pazar günü müzikseverlerle buluşturuyor. Sesiyle herkesi kendine hayran bırakan Gülinler, kendi yazdığı, bestelediği ve düzenlediği şarkılarıyla Güneş Özgeç, başarısını gerek Türkiye’de gerek yurtdışında verdiği konserlerle taçlandıran İdil Meşe, farklı sesiyle dikkatleri üstüne çeken Nilipek., üretkenliğiyle herkesin takdirini kazanan Nova Norda ve güçlü vokaliyle Selin Sümbültepe, akustik performanslarıyla bu yılki Dünya Kadınlar Günü’nü daha da anlamlı kılacak.


Anadolu Yakası’nda kültür, sanat ve eğlencenin kalbi haline gelen DasDas, güçlü ve başarılı kadınlara destek vermeye devam ediyor. Müzik alanında başarılarıyla kendilerini kanıtlamış önemli kadınları bir araya getirerek Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayacak.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kim demiş "Feministler Pembe Giymez" diye?

Her kadının anlatacak eşsiz bir hikâyesi vardır. Emma Watson’dan Gemma Arterton’a, Keira Knightley’den Helen Fielding’e dünyaca ünlü isimler kendi feminist dünyasının kapılarını açıyor. hep kitap’tan “Feministler Pembe Giymez ve Diğer Yalanlar” kitabı […]