banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

DasDas’ta kadınların gücü adına…

İdil Meşe


DasDas, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 6 kadını sahnesinde ağırlıyor.  Bu önemli günde Gülinler, Güneş Özgeç, İdil Meşe, Nilipek., Nova Norda ve Selin Sümbültepe gibi son zamanların güçlü kadın vokalleri müzikseverlere akustik performanslarıyla “Yaşasın Kadın Gücü” diyor. 

Birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan DasDas, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de unutmuyor ve başarılarıyla herkesin kalbini fetheden 6 kadın müzisyeni, 8 Mart Pazar günü müzikseverlerle buluşturuyor. Sesiyle herkesi kendine hayran bırakan Gülinler, kendi yazdığı, bestelediği ve düzenlediği şarkılarıyla Güneş Özgeç, başarısını gerek Türkiye’de gerek yurtdışında verdiği konserlerle taçlandıran İdil Meşe, farklı sesiyle dikkatleri üstüne çeken Nilipek., üretkenliğiyle herkesin takdirini kazanan Nova Norda ve güçlü vokaliyle Selin Sümbültepe, akustik performanslarıyla bu yılki Dünya Kadınlar Günü’nü daha da anlamlı kılacak.


Anadolu Yakası’nda kültür, sanat ve eğlencenin kalbi haline gelen DasDas, güçlü ve başarılı kadınlara destek vermeye devam ediyor. Müzik alanında başarılarıyla kendilerini kanıtlamış önemli kadınları bir araya getirerek Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media