Kim demiş “Feministler Pembe Giymez” diye?

ajandakolik

Her kadının anlatacak eşsiz bir hikâyesi vardır. Emma Watson’dan Gemma Arterton’a, Keira Knightley’den Helen Fielding’e dünyaca ünlü isimler kendi feminist dünyasının kapılarını açıyor. hep kitap’tan “Feministler Pembe Giymez ve Diğer Yalanlar” kitabı 6 Mart’ta raflarda!

“Feministler nadir görülen kuşlardır. Onlar tepemizden uçan, aşağıya bakmaya ve dünyayı asıl haliyle görmeye çalışan ender kuşlardır. Aşağı bakıp özgürlüğü mümkün kılmak için aşılması gereken dağları görür ve tırmanış için bize yardım etmek üzere yanı başımızda yere konarlar. Ben bir feministim. Ve pembe giymeye de bayılırım.”

Emma Watson, Keira Knightley, Helen Fielding, Gemma Arterton ve daha pek çok önemli isim kendi feminist dünyasının kapılarını açıyor. Her biri kadın olmanın aynı anda ne kadar zor ve ne kadar olağanüstü olduğunu anlatıyor. Her kadının anlatacak eşsiz bir hikâyesi var. Onları okumak hayatınızı değiştirebilir, her gün farklılıkların vurgulandığı bu dünyada bizi ortak bir zeminde buluşturabilir!

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İDSO DenizBank Konserleri'nde Dünya Kadınlar Günü konserinde sıra!

İDSO DenizBank Konserleri Dünya Kadınlar Günü konseriyle Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda devam ediyor. Yerinizi alın.          İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı […]