Bir Hakan Muhafız yaratmak…

ajandakolik


Netflix, ilk Türk orijinal yapımı “Hakan: Muhafız”ın, 4 sezon başarıyla devam eden serüveninin, kamera arkasında yaşanan ilklerinin, heyecanlarının ve merak edilenlerinin yer aldığı kamera arkası videosunu basınla paylaştı.

“Netflix’in ilk Türk orijinal dizisini yapıyor olmanın, sana verdiği çok büyük bir sorumluluk var. Projede yer alan bütün oyuncular için çok önemli bir karardı bu. Bunun başarı katsayısı ne kadar büyük olacaksa, başarısızlık katsayısı da o kadar büyük olacaktı.” 

“Hakan: Muhafız”ın Yürütücü Yapımcısı Onur Güvenatam’a ait bu sözler, aslında her şeyin özeti… 

Ve hikaye başlar…

4. sezonu ile final yapan dizinin başrol oyuncuları ve yapım ekibinin yaşadıkları inanılmaz deneyimi tüm samimiyetleri ile aktardığı video, projenin beklenmedik ve zorlu anlarının dışında bugüne kadar paylaşılmamış pek çok detayı da gözler önüne seriyor.

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu yer aldığı Fantastik dizi Hakan: Muhafız 4. son sezonuyla sadece Netflix’te.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Manuel Çıtak, Adalet Ağaoğlu'nun fotoğraflarını çektiği o günü anlattı

Fotoğrafçı Manuel Çıtak, Adalet Ağaoğlu‘nun lamba koleksiyonunun fotoğraflarını çekmek için gitmişti o gün evine… Yıllar sonra o günü Ajandakolik’te kaleme aldı.  Yazı ve fotoğraflar: Manuel Çıtak  Adalet Ağaoğlu’nun bu fotoğrafını 1992 yılında çektim. Büyükdere’deki evinde çekildi. O zaman Skylife dergisi için fotoğraf çekiyordum. Çekime derginin grafik tasarımcısı Lalehan Uysal ile […]