Kerem Sedef’le sakallı sohbet… Yeni markası ODIN’i anlattı


Kerem Sedef’i nasıl bilirsiniz? Davulcu, müzisyen, Viking adam, hangisi? 2018 yılında “A Planı” albümünü çıkaran yetenekli müzisyen, bu defa bir albümle değil, sakal yağıyla karşımızda! Evet evet, yanlış okumadınız… İskandinav mitolojisinde ve paganizmde en büyük tanrı olarak kabul edilen “Odin” isminden yola çıkarak kendi markasını yaratan Sedef’le ilk defa müzik dışında bir şeyler konuştuk.

Söyleşi: Nilüfer Türkoğlu

Sakalım yok ki yağım olsun! Ama olsun! Bu, sakaldan konuşmak için engel değil!
Müzisyen Kerem Sedef, uzun zamandır emek verdiği kendi markası “ODIN” için kolları sıvadı. Sadece besleyici ve sağlıklı içeriğiyle değil (vegan ürün) aynı zamanda şık kutusu ve Sedef’e ait özel mühürüyle de dikkat çekici bir erkek ürünüyle işe girişti; sakal yağıyla… Bu arada “Kozmetik dünyasının yeni kralı davulcu Kerem Sedef” diye Kerem ile aramızda şakasını da yaptık ama belli olmaz, olur mu olur! ODIN’i sordum, anlattı… Sakallıların dikkatine!

Seni tanımlayan şeylerden biri sakal! Hatırlarsan bir önceki söyleşimizde seni Viking’lere benzetmiştim, tam da bu yüzden! Nereden çıktı böyle bir şey çıkarmak?

Uzun yıllardır bana sakal bakımı ile ilgili sürekli sorular geliyor. ”Nasıl bakıyorsun, neler kullanıyorsun, vs…” Benim de aklımda çok uzun süredir bir marka oluşturma, bu marka altında istediğim ürünleri çıkarma gibi bir proje var. Bu sakal yağı ile başlamış oldu. (Gülüyor.)

Sakalına bakınca özen gösterdiğin zaten çok belli! 

Sakal bırakmaya başladığım ve sakal ile ilgili dünyada ürünler çıkmaya başladığından beri çok farklı ürünler denedim. Biri güzel kokarken istediğim gibi yumuşatmıyordu sakalımı, bir diğeri çok iyi bakım yapıyordu ama çok yağlı bir his bırakıyordu. Böyle bir sürü deneyim yaşadım. En son artık karar verdiğimde yedi sekiz aylık yoğun bir ar-ge dönemine girdim. Sürekli denemeler yapıyor ve istediğim özelliklere nasıl ulaşacağımıza bakıyorduk ve sonunda ”Odin” ortaya çıktı.

İsmi de cuk oturmuş! Peki içeriğinde neler var?

İçeriğinin en önemli kısmı tamamen doğal, GDO’suz yağların zehirsiz tarım ile üretilmesi. Bir sürü kimyasal ile istediğimiz sonuçlara ulaşabilirdik ama biliyorsun ki beslenmeme ve vücuduma dikkat eden biriyim, bunu bakımda da uygulamak istedim. Nasıl vücudumuza giren besinlere dikkat ediyorsak yine cildimiz için kullandığımız ürünlere de dikkat etmeliyiz. Bunun için huzurlu bir şekilde Odin’in keyfini çıkarabilir beyler.

Bence ODIN’i kullanacak beylerin kız arkadaşları, eşleri de keyfini çıkarabilir! Limon kokusu iç açıcı ve çok ferah!

Her şeyi tutturmak için epey uğraştık. Bu arada kadınlar için ürün çıkarmam konusunda baskı var. Onu yaparsam onu da seversin belki Nilüfer. (Gülüyor.)

Yine bu kokudan olabilir bence! Peki bu sakalı kaç yılda uzattın böyle?

Sakalım çıkmaya başladığı ve kesmek zorunda olmadığım lise günlerinden beri sakal bırakıyorum. Bir tek askerliğimi yaparken sürekli traş oldum, onun dışında jilet ile aram iyi değil. (Gülüyor.)

Ürünü nerelerde bulmak mümkün? 

Şu anlık sadece Instagram üzerinden satış yapıyorum. Direkt bu linki tıklayarak yazdığım adresten sanal marketime girip alışveriş yapabilirler.

KEREM SEDEF’Lİ MÜZİK SÖYLEŞİSİ OKUYALIM DERSENİZ…

 

https://www.ajandakolik.com/soylesi-kerem-sedef-davul-calarken-dusunmeye-basladigim-zaman-hata-yapiyorum/

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media