banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Babylon’da Hey Gidi Günler, Cem Karaca Doğum Günü Partisi ve daha neler…


Babylon’un programında bu hafta, 4 Nisan Perşembe VANS Vanguards: Palmiyeler, Lalalar, DJ Shangri-La, 5 Nisan Cem Karaca Doğum Günü Partisi, 6 Nisan Cumartesi Hey Gidi Günler bulunuyor.

 


Vans kaykay takımından 4 genç kadın kaykaycının keşif hikayelerini anlatan fotoğraf sergisi ve workshop’lardan oluşan “Vanguards” etkinliği ve ardından “Vanguards”ın kutlanacağı Palmiyeler ve LALALAR performansları 4 Nisan Perşembe akşamı Babylon’da!


Anadolu Rock müziğinin büyük efsanesi Cem Karaca’nın 74. Yaşı 5 Nisan Cuma akşamı Babylon’da kutlanıyor. Anadolu Rock’ın ustalarından Cem Karaca; JazzMatiz’in performansıyla ve ardından kabin başına geçecek Murat Meriç’in, dilimizde yer etmiş şarkılardan oluşan seçkisiyle Babylon’da anılacak.

Müzikseverlerin Türkçe pop şarkılar eşliğinde 90’lı yıllara geri döneceği Babylon’un yeni partisi ‘Hey Gidi Günler’ ve öncesinde 90’lar temalı Pub Story etkinliği, 6 Nisan Cumartesi gecesi Babylon’da! Babylon’un yıllardır ev sahipliği yaptığı Oldies But Goldies ve yeni konsepti Y2K Millennium Party’de olduğu gibi yeniden zamanda yolculuğa çıkıyor ve bu sefer 90’lar Babylon dans pistine taşınıyor. Sarp Dakni ve Berke Yavuz’un kabin başında olacağı gecede; Yonca Evcimik, Mustafa Sandal, Burak Kut, Tarkan, Emel Müftüoğlu, İzel-Çelik-Ercan ve daha nicesinin hit şarkılarından oluşan Türkçe pop seçkisiyle müzikseverler geçmişe dönüyor.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media