Garanti BBVA Güz Konserleri’yle sonbaharın keyfini çıkarın

Garanti BBVA Güz Konserleri, yepyeni bir programla, tüm hızı ve coşkusuyla devam ediyor. Sevdiğimiz müzisyenler bizi bu sonbaharda da yalnız bırakmıyor. 

Dinleyicisiyle buluşmak üzere dünyanın farklı bölgelerinden kente gelen müzisyenler, Zorlu PSM, Salon IKSV, Babylon, ve Nardis Jazz Club’da sahne alacak.


KOVACS, PETER BENCE GİBİ İSİMLER GELİYOR
Müzik dünyasının sevilen yıldızlarını bir araya getirecek olan Garanti BBVA Güz Konserleri ,04 Eylül’de Zorlu PSM %100 Studio’da Kovacs’ın konseriyle başlacak. 13 Eylül’de ise “En Hızlı Piyanist” olarak Guinness Dünya Rekorunu elinde bulunduran Peter Bence Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak. Eylül ayının son konuğu ise dünya çapında büyük bir dinleyici kitlesine sahip Balthazar, 27 Eylül’deZorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşacak.


Ekim ayının ilk konuğu ise, gitarist ve söz yazarı Louisa Roach önderliğindeki Liverpool çıkışlı She Drew The Gun olacak.Grup 4 Ekim’de Babylon’da sahne alacak. 7-8 Ekim’de Gary Smulyan & Ralph Moore Band Nardis’de, 26 Ekim Cumartesi günü ise Janus Rasmussen, Salon İKSV’de sahne alacak.

Garanti BBVA Güz Konserleri’nde, Lera Lynn ki siz onu en iyi yukarıdaki parçadan hatırlayacaksınız, 12 Kasım’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde dinleyiciyle buluşacak. Ve ardından 15 Kasım’da Cymande, 20 Kasım’da Joan As Police Woman ve 21 Kasım’da The Comet is Coming Babylon’da dinleyicileriyle bir araya gelecek.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media