banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

Yüksek proteinli, düşük kalorili lezzetler The Protein Nişantaşı’nda

Yeni lezzetler ve arkadaşlarla hafta sonu sohbetleri yapacağınız yeni ve üstelik “sağlıklı” mekânlar arıyorsanız işte size onlardan biri! Protein yönünden zengin, düşük kalorili ve sağlıklı lezzetlerden oluşan menüsüyle Teşvikiye’de kapılarını açan ‘The Protein Nişantaşı’, kısa sürede müdavimlerini yarattı. Sporcuların ilgisini çekecek protein ağırlıklı tatlarıyla öne çıkan mekân, düşük kalorili lezzetleriyle sağlıklı beslenmeye önem veren herkesi ağırlamayı bekliyor.

İstanbul/Avrupa Yakası’nın gözde semtlerinden Nişantaşı, farklı konseptlerdeki pek çok mekâna ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Teşvikiye Mahallesi’nde sonbaharın ilk günlerinde kapılarını açan ‘The Protein Nişantaşı’ da mahallenin ‘en yeni’ ve ‘en sevilen’ adreslerinden biri olmayı kısa sürede başardı.

Mahallenin yenisi

Minimalist dekorasyonu, sıcak ortamı ve ‘mahalle’nin tam ortasındaki konumuyla dikkat çeken The Protein Nişantaşı, protein ağırlıklı beslenen her yaştan kadın ve erkeğin ilgisini çekiyor. Spor öncesi ve sonrasına uygun, besin değeri yüksek, sağlık dolu lezzetlerin sunulduğu mekân, zengin tatlı menüsünün yanı sıra yemek menüsüyle de dikkat çekiyor. Rafine şeker ve un kullanılmayan tarifleriyle gönül rahatlığıyla yenilebilen sağlıklı tatlar yaratan The Protein Nişantaşı’nda, ‘Protein Pizza’, ‘Protein Naan’, ‘Peri Peri Tavuk’, ‘Siyah Pirinç ve Tavuk’, ‘Kinoa ve Brokolili Somon’, ‘Thai Soslu Hindi’ gibi doyurucu yemekler, misafirleri bekliyor. Kahvaltı tutkunlarını da unutmayan mekânda hem klasik hem de tatlı kahvaltılar haftanın her günü servis ediliyor.

Tatlı krizlerine düşük kalorili çözümler

Tatlı krizlerine sağlıklı çözümler sunan The Protein Nişantaşı’nın menüsünün en ilgi çeken kısmı ise tatlıları. Şekersiz ve unsuz tatlıların ne kadar lezzetli olabileceğini kanıtlayan mekân, ‘Avokado Brownie’, ‘Proteinli Cheesecake’, ‘Protein Waffle’, ‘Protein Pancake’, ‘Enerji Topları’ ve ‘Snickers’ gibi lezzetleriyle, tatlı keyfini ‘vicdan azabı’ olmadan doyasıya yaşamanızı sağlıyor.

Haftanın her günü 09.30 -22.00 saatleri arasında hizmet veren The Protein Nişantaşı, sürpriz lezzetlerini geniş kitlelerle buluşturma konusunda oldukça iddialı!

Adres: Teşvikiye Mah. Ahmet Fergari Sok. No:39/A, Nişantaşı/Şişli/İstanbul

Instagram: @theproteinnisantasi

YORUM YAP

You don't have permission to register