Tiyatro Ak’la Kara’da koronavirüs önlemi alındı

ajandakolik

İstanbul’un kültür- sanat merkezlerinden Tiyatro Ak’la Kara’da koronavirüse karşı tüm önlemler alındı. Binanın iç ve dış cephesinde başlatılan dezenfekte çalışmalarından oluşan koronavirüs önlemi sayesinde kültür- sanat faaliyetleri kesintisiz olarak tüm hızıyla devam edecek.

ERTELENEN SANATSAL ETKİNLİKLER İÇİN TIKLAYIN… 

Tiyatro Ak’la Kara Kedi’de sanat kaldığı yerden devam ediyor. Tiyatroda sağlık bakanlığı onaylı ekipler, özel koruyucu kıyafetler ile ilaçlama ve dezenfekte çalışmasını tamamladı. Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında yapılan çalışmalarda; tiyatro salonu, fuaye alanı, kulisler, tuvaletler, giriş ve çıkış alanları tamamen ilaçlanarak dezenfekte edildi.


Tiyatro Ak’la Kara Kurucu Ortağı Savaş Özdural, “Kurulduğumuz yıldan beri tiyatromuzda hijyeni son derece önemsiyoruz. Virüs daha Türkiye’ye gelmeden her türlü önlemlerimizi artırmıştık. Yaklaşık her gün yüzlerce kişiyi tiyatromuzda ağırlıyoruz. Ak’la Kara olarak her sanatseverin sağlığından sorumluyuz. Bu nedenle tiyatromuzu özel ekiplerle başlattığımız koronavirüs seferberliği ile en ince noktasına kadar dezenfekte ettik. Oyuna gelen tüm seyircilerimize de dezenfekte jel uygulaması yapacağız. Seyircilerimiz gönül rahatlığıyla oyunlarımızı izlemeye gelebilirler” dedi.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

"Ezhel'le 200 Saat Kazıdım Tırnaklarla" kitabı kapış kapış!

Gazeteci, radyo programcısı ve müzik yazarı Barış Akpolat’ın rap sanatçısı Ezhel üzerine hazırladığı kitabı “Kazıdım Tırnaklarla” Karakarga Yayınları’ndan çıktı. Henüz basın bülteni bile gelmemişti […]