banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Tiyatro Ak’la Kara’da koronavirüs önlemi alındı

İstanbul’un kültür- sanat merkezlerinden Tiyatro Ak’la Kara’da koronavirüse karşı tüm önlemler alındı. Binanın iç ve dış cephesinde başlatılan dezenfekte çalışmalarından oluşan koronavirüs önlemi sayesinde kültür- sanat faaliyetleri kesintisiz olarak tüm hızıyla devam edecek.

ERTELENEN SANATSAL ETKİNLİKLER İÇİN TIKLAYIN… 

Tiyatro Ak’la Kara Kedi’de sanat kaldığı yerden devam ediyor. Tiyatroda sağlık bakanlığı onaylı ekipler, özel koruyucu kıyafetler ile ilaçlama ve dezenfekte çalışmasını tamamladı. Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında yapılan çalışmalarda; tiyatro salonu, fuaye alanı, kulisler, tuvaletler, giriş ve çıkış alanları tamamen ilaçlanarak dezenfekte edildi.


Tiyatro Ak’la Kara Kurucu Ortağı Savaş Özdural, “Kurulduğumuz yıldan beri tiyatromuzda hijyeni son derece önemsiyoruz. Virüs daha Türkiye’ye gelmeden her türlü önlemlerimizi artırmıştık. Yaklaşık her gün yüzlerce kişiyi tiyatromuzda ağırlıyoruz. Ak’la Kara olarak her sanatseverin sağlığından sorumluyuz. Bu nedenle tiyatromuzu özel ekiplerle başlattığımız koronavirüs seferberliği ile en ince noktasına kadar dezenfekte ettik. Oyuna gelen tüm seyircilerimize de dezenfekte jel uygulaması yapacağız. Seyircilerimiz gönül rahatlığıyla oyunlarımızı izlemeye gelebilirler” dedi.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media