AjandaKolik Reklam

 

 

TANGO BARDO ORKESTRASI VE ARJANTİN’İN ROMANTİK SESİ ROBERTO MINONDI İSTANBUL’A GELİYOR

 

Tangoseverler burada mı? Tango müziğinin en tanınmış orkestralarından Tango Bardo ve kadife sesli solist Roberto Minondi özel bir şov için İstanbul’a geliyor. “tanGO TO İstanbul” tango festivali kapsamında gerçekleşecek olan konser, Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’de 10 Nisan Pazar günü tek günlük özel bir gösteri olarak hazırlandı.

Tango Bardo orkestrası ve kadife sesli solist Roberto Minondi’ye aralarında Facundo Pinero & Vanesa Villalba (Arjantin ve Dünya Şampiyonları), Juan Malizia & Manuela Rossi (2014 Dünya Şampiyonları ve Un Tango Mas filmi oyuncuları), Dmitry Vasin & Sagdiana Hamzina (2018 Dünya Şampiyonları) ve Giampiero Cantone & Julia Osina (Avrupa Şampiyonları) olan Tango dansçıları da muhteşem performanslarıyla eşlik edecek.

Müziğin ve dansın bu etkileyici ve sıcak buluşmasını dünyanın en iyi icracılarından izlemek istiyorsanız, bu özel gösteriyi ajandanıza not etmeyi unutmayın.

ORGANİZASYON: İstanbulTANGO  

Arjantin Tango başta olmak üzere birçok dans türünde eğitimi veren kurum, Türkiye Tango Şampiyonları Murat Elmadağlı ve Eşref Tekinalp tarafından 2009 yılında kuruldu. Dünyanın en büyük Tango Festivali (tanGO TO İstanbul) olmak üzere birçok başarılı organizasyona imza atan Okul, İstanbul’da Taksim, Kadıköy, Mecidiyeköy, Bakırköy şubeleri ile bugüne kadar binlerce insanı dansla buluşturmuştur.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media