TANGO BARDO’dan ilk defa ve sadece tek gösteri

ajandakolik

Arjantin’in en tanınmış tango orkestralarından Tango Bardo; unutulmaz ezgileri ve muhteşem şovları ile İstanbul’a geliyor.

Tangonun başkenti Buenos Airesli müzisyenlerin oluşturduğu Tango Bardo orkestrası; Fransa, İspanya, Japonya, Çin, Singapur, Tayland, Brezilya, Şili, Uruguay ve Arjantin’de en önemli tiyatrolarda konserler verdi ve büyük beğeni topladı. Yeni nesil tango gösterilerinin ve dünya şampiyonas yarışmacı koreografilerinin  popüler orkestrası olan Tango Bardo, Türkiye’de ilk defa konser verecek.

Sevilen tango eserlerini güçlü, ritmik ve kendilerine has süslemelerle bambaşka bir boyutta sunan orkestra; eğlenceli sahne performanslarıyla gittikleri her ülkede büyük beğeni topluyor.

Dünyanın en büyük tango festivallerinden biri olan “tanGO TO İstanbul” kapsamında İstanbul’a gelecek orkestra; Milonga performansının yanı sıra muhteşem bir sahne gösterisi de sergileyecek. Sadece kulaklara değil gözlere de hitap edecek bu etkinlik kapsamında, festival dolayısıyla İstanbul’da bulunan dünyanın en iyi tango dansçılarının sahne performanslarını da izlemek mümkün olacak. Müzik ziyafeti ve unutulmaz dans gösterilerini bir arada izleyeceğiniz bu özel geceyi kaçırmayın.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

39. İstanbul Film Festivali, 7 kategoride ödül verecek

Sinemada İnsan Hakları Ödülü ilk defa izleyiciler tarafından belirlenecek. 10-21 Nisan tarihlerinde yapılacak. 39. İstanbul Film Festivali’nin Kapanış ve Ödül Töreni 21 Nisan Salı gecesi Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılacak. Gecede Uluslararası Yarışma, bu yıl kazananı ilk kez seyirci tarafından belirlenecek olan Sinemada İnsan Hakları Yarışması, Türkiye Sineması bölümü […]