banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

AjandaKolik Reklam>

TANGO BARDO’dan ilk defa ve sadece tek gösteri

Arjantin’in en tanınmış tango orkestralarından Tango Bardo; unutulmaz ezgileri ve muhteşem şovları ile İstanbul’a geliyor.

Tangonun başkenti Buenos Airesli müzisyenlerin oluşturduğu Tango Bardo orkestrası; Fransa, İspanya, Japonya, Çin, Singapur, Tayland, Brezilya, Şili, Uruguay ve Arjantin’de en önemli tiyatrolarda konserler verdi ve büyük beğeni topladı. Yeni nesil tango gösterilerinin ve dünya şampiyonas yarışmacı koreografilerinin  popüler orkestrası olan Tango Bardo, Türkiye’de ilk defa konser verecek.

Sevilen tango eserlerini güçlü, ritmik ve kendilerine has süslemelerle bambaşka bir boyutta sunan orkestra; eğlenceli sahne performanslarıyla gittikleri her ülkede büyük beğeni topluyor.

Dünyanın en büyük tango festivallerinden biri olan “tanGO TO İstanbul” kapsamında İstanbul’a gelecek orkestra; Milonga performansının yanı sıra muhteşem bir sahne gösterisi de sergileyecek. Sadece kulaklara değil gözlere de hitap edecek bu etkinlik kapsamında, festival dolayısıyla İstanbul’da bulunan dünyanın en iyi tango dansçılarının sahne performanslarını da izlemek mümkün olacak. Müzik ziyafeti ve unutulmaz dans gösterilerini bir arada izleyeceğiniz bu özel geceyi kaçırmayın.

You don't have permission to register
Follow us on Social Media