Sertab Erener’den yeni albüm öncesi ilk şarkı “Bu Dünya”

ajandakolik

O zaman size yine güzel bir havadis verelim! Sertab Erener,  2016 tarihli ‘Kırık Kalpler Albümü’nden yaklaşık 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü “Ben Yaşarım”ı 12 Haziran tarihinde yayınlayacağını açıkladı. Ama sıkı durun öncesinde çıkış şarkısıyla merhaba diyecek!

Müzik dünyasının başarılı şarkıcılarından, besteci ve aynı zamanda söz yazarı Sertab Erener, kendi açtığı yenilikçi kulvarındaki yoluna emin adımlarla yola devam ediyor. 12 Haziran’da çıkacak olan “Ben Yaşarım” albümünün 
çıkış şarkısı “Bu Dünya”yı hayranları ile buluşturmaya hazırlanan Erener’in yeni şarkısının sözleri kendisine, müziği ise Emre Kula’ya ait.

Sertab Erener, içinde bulunduğumuz zor günlere umut olması dilekleriyle şarkıyı hayranlarının beğenisine sunacak.  Teklinin dikkat çeken kapağındaki Sertab çizimi ise usta illüstratörlerden Sadi Güran’a ait. Sertab Erener,  koronavirüs salgını sebebiyle “Bu Dünya”nın tanıtımını ve kutlamasını 14 Mayıs saat 21.30’da  instagram sayfasında online buluşma ile yapacak.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kurt Cobain'in MTV Unplugged'da çaldığı gitar 1 milyon dolara satışta

Efsanevi rock müzik grubu Nirvana’nın solisti Kurt Cobain’in 1993 yılında unutulmaz MTV Unplugged performansında çaldığı gitar, önümüzdeki ay “Music Icons” isimli açık artırmada 1 milyon dolardan satışa çıkarılacak. Biz ne […]