AjandaKolik Reklam

 

 

PJ HARVEY’İN 10. ALBÜMÜ YOLDA!


Alternatif rock, bağımsız rock, deneysel rock, punk blues, folk rock gibi müzik türlerinin öncü kadın müzisyenlerinden PJ Harvey onuncu stüdyo albümü
I Inside the Old Year Dying’”i yeni teklisi “A Child’s Question, August,” ile duyurdu.

İngiliz müzisyen PJ Harvey’in 2016 Grammy adayı The Hope Six Demolition Project’ten bu yana ilk albümü olan yeni albüm, 7 Temmuz’da Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğindeki Partisan Records etiketiyle dinleyicilerle buluşuyor. Albümün yapımcılığını uzun süredir birlikte çalıştıkları Flood ve John Parish üstleniyor. Bugün yayınlanan tekli, Steve Gullick tarafından yönetilen bir video ile taçlandırılıyor.

53 yaşındaki PJ Harvey, kariyerinin başından beri dikkatleri üzerine toplayarak Birleşik Krallık’ın Mercury Müzik Ödülleri’nde ilk kez 2001’de Stories From The City, Stories From The Sea albümüyle, 2011’de ise Let England Shake albümüyle birden çok ödül kazanmayı başardı. 

Başarılı bir şair ve görsel sanatçı olmasının yanı sıra bir müzisyen ve söz yazarı olan sanatçının eseri, orijinalliğiyle dikkat çekiyor: canlı, sürükleyici ve farklı.

Memleketi Birleşik Krallık’ta 1 numaralı olan albümü The Hope Six Demolition Project‘in yayınlanmasından bu yana en son Sharon Horgan’ın beğenilen Bad Sisters adlı mini dizisi için olduğu gibi çeşitli dizi, film, sahne müzikleri için iş birliğinde içerisinde oldu.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media