AjandaKolik Reklam

 

 

ONLINE KONSERLERİN EN YENİ PLATFORMU JOJO İLE TANIŞIN


Sunduğu teknoloji ve  özelliklerle konser deneyimine farklı bir boyut kazandıran yeni nesil etkinlik platformu JoJo, ilk konserini Jolly Joker Vadistanbul’da Cem Adrian performansı ile gerçekleştirdi.

Online ortamlara taşınan müzik ve eğlence hayatının farklılaşan ihtiyaç ve beklentilerini  en iyi şekilde analiz ederek geliştirilen, ses ve görüntü kalitesi ile fark yaratan JoJo, ilk konserinde Türkiye’nin farklı şehirlerinin yanı sıra Almanya, İngiltere, Fransa’dan 5000 üzerinde müzikseveri ağırladı.

Yolculuğuna Cem Adrian konseriyle başlayan JoJo sahip olduğu özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklarla online konser ile etkinlikleri izleyicilerine “gerçek sahne performansı atmosferinde’’ yaşatmayı hedefliyor ve yenilikçi bir platform olarak eğlence anlayışını yeniden tanımlıyor.

İlk JoJo konserine özel bir repertuarla sahnede olan Cem Adrian kendi şarkılarının yanı sıra yeni albümü Solmayan Şarkılar adlı albümünden “Duydum ki Unutmuşsun” “Elbet Bir Gün Buluşacağız” gibi Türk Sanat Müziği klasiklerini seslendirdi.

Kullanıcılar online odaya  5 kişiye kadar arkadaşlarını ve sevdiklerini davet ederek ya da tek başına katılım sağlayabiliyor!

 JoJo platformuna üye olan kullanıcılar, online konser ve etkinliklerin tadını sevdikleri ve arkadaşlarıyla ‘’yüz yüze birbirlerine bağlanarak ve bir aradaymış’’ gibi çıkarabiliyor.

 Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ‘’tek bir bilet’’ ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebiliyor. Böylece sevdikleri ve şarkılarına yüksek sesle eşlik etmek istedikleri sanatçının konserini, kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde yaşayabiliyor.

‘’Tutkunu olduğum sanatçıyı rahat koltuğumda, elimde en sevdiğim içeceğimle tek başına izlemek istiyorum.’’ diyenler için ise Jojo tekil bilet kategorisini sunuyor. Böylece eğlence ve müziğin tadını tek başına çıkarmak isteyenlere evlerini veya bulundukları herhangi bir ortamı gerçek bir konser alanına dönüştürme imkânını tanıyor.

JoJo’nun, sektör için yepyeni bir soluk olacağına inandıklarını belirten Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu  “Yıllardır takipçilerimize konser mekanlarımızda en iyi deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz. Jolly Joker’in bulunduğu şehirler dışında konserlerimizle ilgili çok fazla talep geliyor. Müziğin herkese ulaşmasını hedefleyen bir marka olarak ‘JoJo’ gibi bir platforma ihtiyacımız vardı. Pandemi döneminin bize tekrar hatırlattığı gibi, müzik, hem fiziksel hem dijital dünyada hibrid olarak var olmaya her zaman devam edecek. JoJo dijital dünya tarafında oldukça yenilikçi bir bakış açısı sundu ve biz de Jolly Joker olarak sanatçılarımızı sevenleriyle, bulundukları yerin önemi olmadan buluşturmak için JoJo’dayız.”dedi.

JoJo’nun yeni fonksiyonları çok yakında!

Önümüzdeki günlerde JoJo kullanıcılarını bekleyen birkaç eğlenceli fonksiyon ise;

Konserlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan ‘peçeteye şarkı yazarak istekte bulunma!’

Katılımcıların birbirlerinin yazdıklarını gördüğü ‘Chat Havuzu’!

Odalı ve tekil biletin yanı sıra ayrı bir kategori olarak kullanıcılarla buluşacak ‘Kutlama Paketi’ ile ise isteyen katılımcılar sevdiklerinin özel günlerini JoJo’nun sunduğu özelliklerle kutlayabilecek.


JoJo Biletleri Biletix’te!

JoJo etkinlik ve konser biletleri, eğlence ile sanat tutkunlarının yıllardır kullandığı Biletix üzerinden tek bir tık ile satın alınabiliyor.

İlk etapta web ortamında sunulan JoJo yakın zamanda mobil uygulama olarak kullanıcıların parmaklarının ucunda olacak.

Jolly Joker Vadistanbul’da gerçekleşecek ve JoJo’nun ‘yenilikçi dijital deneyimi’ ile tadını çıkarabileceğiniz diğer canlı konserler:

19 Aralık Cumartesi 20:00           Yaşar

25 Aralık Cuma 20:00                  Ziynet Sali

26 Aralık Cumartesi 20:00           Buray

31 Aralık Perşembe 22:00               Berkay , After Party: Elektro Hafız

01 Ocak Cuma 20:00                        Ceylan Ertem

02 Ocak Cumartesi 20:00                Fatih Ürek

03 Ocak Pazar 20:00                        Bilal Sonses

09 Ocak Cumartesi 20:00               Emir Can İğrek

30 Ocak Cumartesi 20:00                Halil Sezai & TAD jazzband

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media