AjandaKolik Reklam

 

 

MUTANTLARA, ROBOTLARA, CANAVARLARA HAZIR OLUN: ISTANBUL COMICS AND ART FESTIVAL BAŞLIYOR


Şehrin en yeni sanat güzeli Müze Gazhane gururlar sunar ve sizi farklı bir deneyime davet eder: Müze Gazhane: İstanbul Comics and Art Festival, 16 – 17 Ekim’de Müze Gazhane’de… Ajandanıza mutlaka not edin ve orada olun! 

Mutantlar, canavarlar, robotlar ve sıra dışı görülen tüm karakterler, ‘Ötekiler’ temasıyla Müze Gazhane: İstanbul Comics and Art Festival’inde! Çizgi romandan karikatüre, illustrasyondan animasyona ve çok daha fazlasına ev sahipliği yapacak festival, herkese açık ve ücretsiz olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) çok yönlü bir restorasyon projesiyle kente kazandırdığı Müze Gazhane, meraklılarının ilgiyle beklediği bir etkinliğe hazırlanıyor. Uzun yıllar sonra Müze Gazhane’de yeniden kent hayatına giren Karikatür ve Mizah Müzesi, dönüşünü İstanbul Comics and Art Festival ile kutluyor. “Ötekiler” teması ile düzenlenecek festival; çizgi roman, karikatür, illustrasyon, animasyon, fanzin ve sokak sanatı atölye, sergi, söyleşi programlarıyla 16-17 Ekim’de Müze Gazhane’de ve şehrin duvarlarında ziyaretçileri ile buluşacak.

Mutantlar, canavarlar, robotlar, daha neler neler… 

İki gün boyunca atölyeler, söyleşiler, sergiler ve çeşitli performanslarla sanatın ruhunu kamusal alanın dinamizmiyle buluşturacak festivalin finali ‘In Hoodies’ konseriyle yapılacak. Etkinlik, sanatın diliyle mutantlar, canavarlar, robotlar ve norm dışı görülen tüm ötekilerle buluşmak isteyen herkese açık ve ücretsiz olacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media