Murat Beşer ile Akmar Tarihi Podcast’ini dinleyin

ajandakolik

221B, Episode ve Plak Mecmuası dergilerini çıkaran Mylos Yayın Grubu ekibi şimdi de podcast aleminde! Mylos Podcasts’in ilk programı ise müzik yazarı Murat Beşer’in Akmar Pasajı’nın tarihini ele aldığı ‘Akmar Tarihi’!

Onur Bayrakçeken’in moderatörlüğünde, Murat Beşer’in anlatımıyla Akmar Tarihi, Türkiye müzik ve altkültür dünyası için büyük öneme sahip Akmar Pasajı’nın hikayesini ve önemli simalarını konu ediniyor. Athena’dan Pentagram’a birçok grubu müzik dünyamıza armağan eden Akmar Pasajı, altın yıllarını geçirdiği 90’larda altkültürlerin, müzik meraklılarının, plak dükkanlarının, fanzinlerin buluştuğu mekanların başında geliyordu.

Spotify, YouTube ve iTunes’ta yerini alan Murat Beşer ile Akmar Tarihi’nin ilk bölümünde mevzu ise “Akmar Pasajı nasıl kuruldu?” sorusu.

Spotify: https://spoti.fi/2xiobUU

YouTube: bit.ly/33MNjzj

iTunes: https://apple.co/2UjjUtp

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Karantina günlerinde çocukların gökkuşağı umut olsun hepimize...

Haydi çocuklar! Gökkuşağı resmi çizip pencerelerinize asın… Umut olsun bize, hepimize… İstanbul Modern tüm çocukları Sarkis’in “Gökkuşak” adlı yapıtından ilham alarak kendi gökkuşaklarını çizmeye davet ediyor. Çocukların evde kaldığı bu günlerde çizeceği […]