Melis Danişmend evinize geliyor!

ajandakolik

Siz koltuğa kurulun, Melis Danişmend evinize geliyor. 26 Temmuz Pazar akşamı gerçekleşecek ilk biletli online konseriyle Türkiye ve yurtdışında hiç gitmediği şehirleri de ziyaret edecek olan sanatçı, myopenstage.com üzerinden izlenebilecek.

Pandemiyle birlikte ciddi bir çıkmaza giren müzik sektöründe yeni konser modelleri denenirken, biletli online konser de kalıcı olması umulan alternatiflerden biri haline geldi. Kadıköy Stüdyo Pür’den 21:30’da canlı yayınlanacak olan konserde sanatçıya Emre Ataker (piyano) ve Serkan Emre Çiftçi (trompet) eşlik edecek. Melis Danişmend, üç albümünden sevilen şarkılar ve özel cover’lar seslendirecek.

Biletler Biletix’te, 22 TL
https://www.biletix.com/etkinlik/ZESM2/TURKIYE/tr

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Neslihan Önderoğlu'ndan sarsıcı öyküler "Yakınlık Korkusu"nda

Neslihan Önderoğlu, diğer kitaplarında olduğu gibi yeni çıkan öykü kitabı “Yakınlık Korkusu”nda da toplumun her kesiminden, her yaştan insanın dünyasına eğiliyor. Yeri geldiğinde oldukça çetin meseleleri irdelemesine karşın sadelikten ödün vermeyen üslubuyla, ince ince işlediği sahnelerle akıllardan çıkmayacak sert, sarsıcı öyküler anlatıyor.   Tutkuyla bağlı olduğun bir şey var mı? Nasıl […]