banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Melek Mosso seni klibinde oynamaya davet ediyor

Geçtiğimiz haftalarda Sony Music Türkiye etiketiyle yayımladığı, sözü ve müziği kendisine ait şarkılardan oluşan mini albümü ile büyük beğeni toplayan Melek Mosso, albümün ikinci video klibinde bir sürprize imza atıyor.

S4hir düetli çıkış şarkısı “Tükettim”in sosyal mesajlı video klibiyle de dikkatleri üzerine toplayan Melek Mosso, albümün ikinci video klibini çekmek için “Doğum Günü” şarkısını seçti.

MELEK MOSSO’NUN “DOĞUM GÜNÜ”NE KATILIN!

Kendine özgü sesi ve güçlü yorumuyla geniş bir dinleyici kitlesi bulunan Melek Mosso; sosyal medya hesaplarından bir duyuru yaparak; “Yaşadığımız bu zor günlerin üstesinden gelebilmek için birbirimize kenetlenmemiz gerekiyor. Birlikte bir şeyler yaparak bunu daha eğlenceli hale getirebiliriz. Ben de buradan yola çıkarak “Doğum Günü” şarkıma sizlerle bir video klip çekmeye karar verdim.” mesajıyla dinleyicilerinden mutlu anlarının videolarını paylaşmalarını istedi.

Paylaştığı form aracılığıyla gelecek videoları tek tek izleyecek olan başarıl sanatçı, en beğendiği görüntüleri şarkının video klibinde kullanarak hayranlarıyla beraber unutulmaz bir anıya imza atacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media