banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Madrigal’den “Seni Dert Etmeler” single’ını sevdik!


Modern elektronik-indie soundu ile oryantal ezgileri ile harmanlayan Madrigal’in yeni single’i Seni Dert Etmeler tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Biz şarkıyı sevdik, bakalım siz de ilk dinlemeyle bizimle aynı fikirde olacak mısınız? Yepyeni soundu ile dinleyicilerine farklı bir deneyim sunmayı hedefleyen Madrigal’in yeni şarkısı “Seni DertEtmeler”, hem “bugün”ü yakalayan hem de “köklerimize bir “dönüş”ü temsil eden şarkı olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz cuma tüm dijital platformlarda yerini alan şarkı çoktan 100 bin dinlemeyi aştı bile…


PEKİ KİM BU MADRİGAL? TANIŞIN!

2007 yılı sonunda Kocaeli’nde kuruldu. 2010 yılında İstanbul’a gelen ve 2014 yılına kadar cover grubu olarak birçok etkinlikte sahne alan grup, 2014 yılı sonrası kendi şarkılarını besteleme kararı aldı ve ilk şarkılarının içerisinde yer aldığı Neden Diye Sorma adlı EP’yi 2015 yılının Mart ayında yayınladı.“Seni Dert Etmeler” 27 Mart 2020 tarihinde tüm dijital platfromlarda dinleyicilerinin beğenisine sunuldu. Şarkının söz ve müziği Anıl Erdem Cevizci’ye, düzenlemesi Madrigal’e, miksi Burak Emir Kamacı’ya, masteringi ise Ali Kadir Kamacı’ya ait.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media