banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

Logıtech’ten büyük elli kullanıcılara özel konsept


Logitech’in üstün kalitesini uygun fiyata sunduğu ürünler arasında yer alan M190 Tam Boyutlu Kablosuz Mouse ve Logitech MK270 Kablosuz Klavye & Mouse Seti, kablosuz teknolojiyi ve konforu bir arada yaşatmayı hedefliyor.

Büyük elli kullanıcılar için tasarlanmış, kıvrımlı şekle ve gecikmesiz bağlantıya sahip Logitech M190 Tam Boyutlu Kablosuz Mouse, kablosuz teknolojiyi ve konforu bir arada yaşatmayı hedeflerken, MK270 Kablosuz Klavye & Mouse Seti 10 metreye kadar gecikme veya kopmayı önleyen güvenilir bir bağlantı sağlıyor.

M190 Tam Boyutlu Kablosuz Mouse, büyük elli kullanıcılar için tasarlandı. Uygun fiyatlı ve hassas bir imleç kontrolüne sahip mouse, doğru satır kaydırma özelliği sunuyor. M190, 10 metre mesafeye kadar güçlü, istikrarlı kablosuz bağlantı özelliği ile neredeyse hiç gecikme veya kesinti olmadan güvenle çalışabilmeyi destekliyor. Tam boyutlu, iki elle kullanıma uygun tasarıma sahip M190, hem sağ hem de sol el kullananlar için uzun saatler boyunca rahatça çalışmayı sağlıyor.

Tüm dünyada en çok satılan klavye ve mouse seti olan Logitech MK270 Kablosuz Klavye & Mouse Seti, kablosuz bağlantı teknolojisi sayesinde 10 metreye kadar gecikme veya kopmayı önleyen güvenilir bir bağlantı sağlıyor. Klavye 36 aya kadar pil ömrü sunuyor. 18 aya kadar pil ömrü sunan mouse ise, kullanıcıların yanında rahatça taşıyabilmesi için bilgisayar çantalarına ve ceplerine kolayca sığacak büyüklükte tasarlandı.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register