Aktif yaşamın “dengesi”ni HONOR Scale 2 ile ölçün

 

Bakın bugün ne keşfettik! Artık spor salonlarında yağ ve kas ölçümü yapmanıza gerek yok! Ayağınıza kadar geldi… Üstelik pandemi döneminde büyük kolaylık! Korkmayın, ölçün. Vücut değerlerinin 14 farklı ölçümünü yapabilen akıllı tartı HONOR Scale 2 Türkiye’de.

Ağırlığın yanı sıra bazal metabolizma hızı, vücuttaki su, protein, kemik mineral içeriği gibi farklı değerleri görüntüleyebilen HONOR Scale 2, aktif bir yaşam benimseyenler ve verilerini kontrol altında tutmak isteyenlerin işlerini kolaylaştırmak için artık sizinle!

 Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, hayatı kolaylaştıran ekosistem ürünlerine bir yenisini ekledi. Türkiye satışları başlayan akıllı tartı HONOR Scale 2, 14 farklı vücut ölçümü yapması, 50 farklı kullanıcıya kadar veri kaydetmesi ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Scale 2, geçmiş ölçüm verilerine göre kullanıcıları tanıyor ve ölçümü doğru kullanıcıyla eşleştiriyor. Bunlara ek olarak geçmişe yönelik ölçüm değerlerini de mobil uygulama üzerinde tutarak, belirli dönemlerde vücutta yaşanan değişimi görmeyi sağlıyor ve bu sayede egzersiz, diyet gibi uzun süreli planlamaları yapmayı kolaylaştırıyor.

Bluetooth bağlantısıyla HUAWEI Sağlık mobil uygulamasına bağlanan HONOR Scale 2, geçmiş dönemli verileri de bu uygulama üzerinden sunuyor.

Parlak beyaz yapısı, kompakt boyutlarıyla rahatça kullanabileceğiniz HONOR Scale 2, online satış kanallarında 229 TL fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media