banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

REVLON İLE WONDER WOMAN OLMAYA NE DERSİNİZ?


Dünya çapında sevilen gişe rekortmeni Wonder Woman serisinin ikinci filmi Wonder Woman 1984’ün global sponsorluğunu üstlenen Revlon, filme özel olarak çıkardığı Wonder Woman tasarımlı makyaj koleksiyonunu beğenilere sunuyor.

Türkiye’de Aralık ayında vizyona girmesi beklenen Wonder Woman 1984 filminde başrolü önceki filmde olduğu gibi Revlon’un marka elçisi Gal Gadot üstleniyor.

Revlon’un Wonder Woman özel makyaj koleksiyonunda Color Stay Likit Eyeliner, Super Lustrous ruj çeşitleri, Ultra HD Matte Lip Mousse ve Revlon Ultra HD Vinyl Lip Polish yer alıyor.

ColorStay Likit Eyeliner ile göz alıcı bakışlar

İnce ya da kalın, siz nasıl isterseniz! ColorStay Likit Eyeliner ile kusursuz çizgilere sahip olmak çok kolay. Kullanım kolaylığı ile dikkat çeken ürün suya dayanıklı yapısı ile dağılmıyor ve bulaşma yapmadan tüm gün sizinle kalıyor.

Super Lustrous rujlar ile renklerin gücünü keşfedin

Revlon’un ruj kategorisinde bir ikon olan Super Lustrous ruj çeşitleri Nude Matte Amazon ve Red Matte Super Heroine renkleriyle kış mevsimini renklendirmeye hazırlanıyor. Zenginleştirilmiş nemlendiriciler ve C & E vitaminleri içeren yapısı ile dudaklara süper kremsi ve pürüzsüz bir his veren Super Lustrous ruj çeşitleri dudaklarınıza rengi eşit olarak dağıtıyor ve gün boyu kalıcılığını koruyor.

 

Ultra HD Matte Lip Mousse mango yağı ve vanilya kokusu ile sizi baştan çıkaracak

Mat kremsi yapısı ve yoğun renkleri ile göz dolduran Revlon Ultra HD Matte Lip Mousse çeşitleri, kalıcılığı ile soğuk kış günlerinde hayat kurtarıyor. Yoğun pigmentli yapısı, canlı renkleri ve kremsi formülü ile bulaşma korkusunu ortadan kaldırıyor.

İçeriğindeki matlaştırıcı pudra sayesinde dudakları kurutmadan yumuşak bir matlık sunan ürün, peluş ve hassas uçlu aplikatörü ile kolay bir kullanım sunuyor. Revlon Ultra HD Matte Lip Mousse, Wonder Woman koleksiyonuna özel Death Valley ve Scorpion Red çeşitleri ile beğenilere sunuluyor.

Ultra HD Vinyl Lip Polish ile ışıl ışıl, parlak dudaklar

Yüksek pigmentli ve parlak bitişli likit ruj dudak çizgilerine dolmayan ve topaklanmayan formülü ile sizi büyüleyecek. Cherry on Top ve Birthday Suit renklerine sahip seri içerdiği E vitamini, shea yağı ve aloe vera yaprağı ekstresi ile aynı zamanda dudaklarınızın bakımını sağlayacak. Vazgeçilmeziniz olacak Ultra HD Vinyl Lip Polish sadece tek bir kat uygulama ile yoğun renk görünürlüğü sunuyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register