banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

Kuzey Kutbu’nda yetişen bitkilerden üretilen POLAAR, Türkiye’de


Sizi keşif bölümümüzde yepyeni bir markayla tanıştıralım! Üstelik taa Kuzey Kutbu’nda yetişen bitkilerden üretilen bir marka bu: Bir aile hikayesi ile başlayarak, keşif ve bilim sevgisiyle bir nesilden diğer nesile aktarılan POLAAR artık Türkiye’de.

Polaar, otuz yıl önce Daniel Kurbiel’in kuzey kutbunda bulunan arktik bitkilerin aşırı zor koşullarda hayatta kalabilme yeteneğini keşfetmesiyle hikayesine başlıyor. Keşfe olan inancıyla Polaar ailesi, kuzey kutup dairesinde yetişen bitkilerden ilham alarak Polaar’ın mükemmel ürünlerini hayata geçiriyor. Formülleri, olağanüstü özelliklere sahip saf ve nadir arktik bitkilerden oluşuyor.

Kutupsal bilimsel araştırmalardan doğan Polaar, Laponya kadınlarının geleneksel güzellik tariflerinden ilham alan formülleriyle, cilt bakım ritüelinde bir ilke imza atıyor. Polaar ürünleri, İskandinav ülkelerinde yerel üreticiler tarafından yetiştirilen ve hasat edilen arktik bitkilerin içeriğinden oluşuyor ve vegan özelliği taşıyor.

Doğaya ve cilde büyük hassasiyet duyan Polaar, paraben, mineral yağ ve alkol içermeyen formüller sunuyor, hayvanlar üzerinde test etmiyor. Polaar, her şeyi borçlu olduğumuz doğaya saygı duymaya özen gösteriyor. Doğanın saflığının ve kırılganlığın bilincinde olarak korunması için bilimsel kuruluşlarla birlikte çalışıyor.

Fransız deneyiminin mükemmelliğinden yararlanılarak Fransa’da üretilen Polaar, sadece www.makyajtrendi.com ‘da satışa sunuluyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register