Kültür sanat etkinlikleri için “Sen Evde Kal Biz Sana Geliriz”

ajandakolik

İBB Kültür Daire Başkanlığı kültür sanat etkinliklerini evlerimize getirmeye devam ediyor. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı, koronavirüs (covid-19) salgını nedeniyle, “Sen Evde Kal Biz Sana Geliriz” sloganıyla, kültür ve sanat etkinliklerini, online olarak sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Nisan ayı boyunca, hem yetişkinler hem de çocuklar için bir çok kültür etkinliği, Kültür Daire Başkanlığı’nın sosyal medya hesaplarından ve Youtube kanalından yayınlanacak.

Çocuklar için masal saati, atölye çalışmaları ve tiyatro oyunlarının yer aldığı programda yetişkinler için “Tadımlık Konser” başlığıyla mini konserler ile birlikte arşiv konser kayıtları, belgesel gösterimleri ve sanatçılardan, edebiyatçılardan kitap-film önerilerinin yer aldığı “Günün Tavsiyesi” ve “Gezgin Söyleşileri” gibi bölümler bulunuyor.

İBB Kültür Daire Başkanlığı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da, online etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. 23 Nisan haftasında da çocuklar için; opera, tiyatro, film gösterimi, konser ve söyleşiler gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ölümünün 26. yılında Cobain'i yazar William S. Burroughs ile anmak...

26 yıl önce bugün intihar eden Nirvana’nın unutulmaz solisti Kurt Cobain’i, büyük hayranı olduğu Beat kuşağı yazarlarından William S. Burroughs ile buluştuğu o gün ile anıyoruz. Ölümün sıralı gelmediği dünyada […]