Kültür Koleji’nde 100 yıl kutlaması Tuluyhan Uğurlu konseri ile oldu

ajandakolik

Türkiye’nin köklü eğitim kurumları arasında yer alan Kültür Koleji ve Kültür2000 Koleji,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılını Tuluyhan Uğurlu konseri ile kutladı.

Koronavirüs salgınına karşın Kültür Koleji öğrencileri TBMM’nin açılışının 100’üncü yılında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı online ortamda büyük bir coşkuyla kutladı. Sabah erken saatlerde başlayan programlar gün boyu devam etti. 23 Nisan sabahı anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri, öğretmenleri ve veliler,  online tören için bilgisayar karşısında bir araya geldi. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Okullar Koordinatörü Biriz Kutoğlu’nun açış konuşması ardından yayına katılan öğrenciler farklı performanslar sergiledi.

Akşam saatlerinde, canlı yayına önce müzisyen Can Gox bağlanarak, 23 Nisan mesajını iletti ve mini konser verdi. Ardından, besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu  Kültür Koleji 100. Yıl Konseri başladı. Büyük beğeni toplayan konser öncesi ünlü besteci öğrencilere 23 Nisan’a özel mesajlarını iletti ve bayramlarını kutladı.

Konseri Kültür Koleji youtube hesabından izleyebilirsiniz.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eser sahipleri, yayıncılar ve kitapçılardan hükümetlere çağrı: "Bize yardım etmelisiniz"

Türkiye Yayıncılar Birliği’nin üyesi olduğu Uluslararası Yayıncılar Birliği’nin (IPA) 23 Nisan Dünya Kitap Günü’nde; Avrupalı ve Uluslararası Kitapçılar Federasyonu (EIBF), Uluslararası Eser Sahipleri Forumu (IAF), Uluslararası Çoğaltım Hakları Kuruluşları Federasyonu (IFRRO), ve Uluslararası Bilimsel, Teknik […]