banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

KRISTEN STEWART’IN LADY DIANA’YI CANLANDIRDIĞI “SPENCER” 19 KASIM’DA SİNEMALARDA

Fotoğraf: Pablo Larraín


Kristen Stewart’ın Prenses Diana’yı canlandırdığı, yılın en çok merak edilen ve heyecanla beklenen filmlerinden “Spencer”, 19 Kasım’da Türkiye’de gösterime giriyor.

Prenses Diana’nın Britanya kraliyet ailesindeki sırlarla dolu yaşamına ve kraliyetten ayrılışına odaklanan ‘Spencer’ın yönetmenliğini usta Şilili sinemacı Pablo Larrain üstlendi. Usta yönetmen Tony Manero (2008), No (2012), Neruda (2016) ve Jackie (2016) gibi övgüye boğulan, bol ödüllü filmleriyle tanınıyor.

Fotoğraf: Pablo Larraín

Galasını Venedik Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen Spencer, beklenmedik ölümüyle sevenlerini yasa boğan Lady Diana’nın Prens Charles’la evliliğine son vermeye ve kraliyetten ayrılmaya karar verdiği, hayatının en kritik üç gününü konu alıyor. Film ismini Prenses Diana’nın evlenmeden önceki soyadından alıyor.


Yıldız oyuncu Kristen Stewart, filmdeki performansıyla şimdiden en iyi kadın oyuncu Oscar’ı adayları arasında gösterilirken ödül sezonu boyunca isminin sık sık duyulmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Kostümleri, dekorları, Kristen Stewart’ın oyunculuğu ve çarpıcı öyküsü ile sezonun en merak edilen filmlerinden Spencer, 19 Kasım’da sinemalarda…

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media