banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

GÜNEŞ ÖZGEÇ’İN EN YENİ DÜŞ’ÜNDEYİZ!


Her yeni şarkısıyla bir öncekinden çok daha başarılı işlere imza atan Güneş Özgeç’in sözünü ve müziğini yazdığı yeni teklisi Düş dijital müzik platformlarında yayında. Dinlemediyseniz hemen hemen! 

Güneş Özgeç’in vokalleri, enstrümanları, düzenlemesi ve prodüksiyonunu tek başına üstlendiği şarkının mikslerini Alp Turaç, mastering’ini Erdem Helvacıoğlu yaptı. Şarkının çıkış hikâyesini “Sürüklendiğimiz karmaşık düşler ve bulanık sulardan çıkabilmenin yine bize bağlı olduğunu hatırlamak ve yardım dilerken aslında kendi kendimize konuştuğumuzu fark etmenin çelişkisiyle eğlenmek” sözleriyle anlatan sanatçı Düş’ün bu bilgiyi kutlayarak dansa davet ettiğini söylüyor.


Kapak fotoğrafını Merve Terzioğlu’nun çektiği şarkının 3D animasyon çekilen video klibinin yönetmenliğini yeni medya sanatçıları Ahmet Rüstem Ekici ve Hakan Sorar birlikte yaptılar. Güneş Özgeç’in Düş adlı teklisini Apple Music, Deezer ve Spotify’da dinleyebilir, video klibini de sanatçının YouTube kanalında izleyebilirsiniz.

Bu arada Özgeç’in fotoğraflarda gördüğünüz makyajının, Instagram Hikayeleri’nde filtre uygulaması olarak hazırlandığını biliyor muydunuz? Yani siz de deneyebilirsiniz!

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media