banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

Kış mevsimine adeta bir kalkan: Jowaé


Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, derinlemesine temizlenmiş, sağlıklı bir cildin anahtarını sunmaya devam ediyor. Evlerde geçirdiğimiz, kendimize ve cilt bakımımıza önem verdiğimiz bu günlerde Jowaé vücut ürünleri cildiniz için eşsiz bakımı sağlayarak kış mevsiminin soğuk günlerine kalkan oluşturuyor.

 Kışın soğuk ve kuru günlerinde hassaslaşan cildinize derinlemesine bir bakım sunan Jowaé, vücut balsamı, canlandırıcı losyon, besleyici vücut balsamı ve besleyici kuru yağ gibi seçenekleri ile cildinize hak ettiği ferah ve taze görünümü kazandırıyor. Cildinizin ilgiye en çok ihtiyaç duyduğu kış mevsiminde Jowaé cildinizi ışıltı ve sağlıklı görünüme kavuşturuyor.

Jowaé Besleyici & Yatıştırıcı Vücut Balsamı

Kuru ve çok kuru ciltler için önerilen vücut balsamı yumuşak yapısıyla cildi bir kılıf gibi sararak eşsiz bir bakım sağlıyor. Manolya, freza çiçeği ve su miski notalarını hissettiğiniz yapısı ile yumuşak bir görünüme kavuşmayı destekleyen vücut balsamı antioksidan etkili lumifenol ve kamelya yağı ile de cildinizi derinlemesine besliyor. Tüm vücudunuza sabah ve akşam uygulayabileceğiniz balsam kış bakımınızın vazgeçilmez cilt bakım ürünü olacak.

Jowaé Çok Amaçlı Besleyici Kuru Yağ

İçeriğindeki kamelya ve argan yağı ile cildin yumuşak ve ışıltılı görünüme kavuşmasına yardımcı olan besleyici kuru yağ kuru ve hassas ciltler için öneriliyor. Çok amaçlı besleyici kuru yağ aynı zamanda saçınıza uygulandığında besleyici etki de sunuyor. Kadifemsi yapısı Asya esintisini cildinizde hissettirirken hızlıca emilen yapısı tüm vücudunuza yumuşak cilt etkisi sağlıyor.

Jowaé Nemlendirici & Koruyucu Yüz & Vücut Balsamı

Cildinizi yumuşatıp ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan nemlendirici ve koruyucu yüz ve vücut balsamı yapışkan ve yağlı olmayan dokusu ile cildiniz tarafından hızlıca emiliyor. İçeriğindeki babassu yağı ve gliserin, cildi rahatlatıyor ve koza görevi görüyor. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan balsam ile soğuk havalarda dahi cildiniz nemli kalıyor.

Jowaé Nemlendirici & Canlandırıcı Losyon

Cildinizi yumuşatıp ışıltılı bir görünüm kazandırmak için geliştirilmiş nemlendirici ve canlandırıcı losyon yağsız dokusuyla uygulamadan hemen sonra giyinebilme rahatlığı sağlıyor. İçeriğindeki bambu suyu cilde canlı bir görünüm kazandırırken, lotus çiçeğinin dingin kokusu keyifli bir bakım zamanı oluşturuyor.

Etiketler:
YORUM YAP

You don't have permission to register