banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Ajandakolik

YAEMINA BEAUTY İLE SAHNE SENİN!


Emina Jahovic, yılbaşı gecesinin büyüsü altında kusursuz görünümüyle kendinden emin, dikkat çekici, güçlü kadınlara ilham veriyor.
Yaemina Beauty ‘Teasing a Mad Man’ look’uyla makyaj önerilerini kozmetik tutkunlarıyla paylaşıyor. Yeni bir yıl, yeni bir sahne, baştan çıkarıcı bir sen.“Teasing a Mad Man”

Yeni yılın enerjisini, ışıltısını makyajınıza yansıtmaya hazır mısınız? Gece boyu en kalıcı ve ışıltılı renkler gözleriniz, dudaklarınız ve teninizle buluşsun. Emina Jahovic’in 2020 yılbaşı makyajına kavuşmak için ihtiyacınız olan ürünlerle tanışın!

Ten Makyajı:

Face Alarm Makyaj Bazı

Self-Portrait Fondöten

Electricity Illuminator – Sunrise

Secret & Sacred Allık-Aydınlatıcı:

Makyajınız tüm gece eğlencenize eşlik etsin istiyorsanız Yaemina Beauty Face Alarm Makyaj Bazı tarzınız ne olursa olsun en iyi dostunuz! Canlı ve ışıltılı gece makyajınızın ilk adımı olan ten makyajını Yaemina Beauty ürünleriyle hazırlayabilirsiniz. Teninizi pürüzsüz hale getirecek vegan formüllü makyaj bazınızı ister fondöteninizin altına ince bir tabaka halinde, ister fondöteninizle karıştırarak kullanabilirsiniz. 12 saate kadar kalıcı yüksek kapatıcı özelliğiyle Self-Portrait Fondöten, yılbaşı gecenizin kurtarıcısı oluyor. Electricity illuminator ile yanaklarınıza doğal bir parlaklık katabilir ya da fondöteninize karıştırarak ışıltılı bir baz elde edebilirsiniz. Ten makyajınızı bitirirken yanaklardaki aydınlık görünüm için Secret & Sacred Allık-Aydınlatıcı ikilisinin uyumuyla son dokunuşu yapmayı unutmayın.

Göz Makyajı:

Far Paleti: Teasing a Mad Man

Maskara: Lashes on The Rocks

Gecenin ışıltısını 9 farklı renk tonuyla gözlerinize taşıyacak ‘Teasing a Mad Man Far Paleti ‘,yılbaşı paletine ismini veriyor. Far Paletinizin birbirinden eşsiz ve uyumlu tonlarıyla yapacağınız göz makyajınızın vazgeçilmezi ise dramatik bakışlar. Uygulayacağınız tek bir darbe ile ekstra yoğun ve hacimli kirpiklere Lashes on the Rocks Maskara ile sahip olabilirsiniz.

Dudak Makyajı:

Velvet Yarı Mat Ruj: Radical Decision

Kremsi ve pürüzsüz dokusuyla gece boyu kalıcılığını koruyacak Radical Decision Velvet Yarı Mat Ruj ile yılbaşı gecesinin en vurucu dokunuşu olmazsa olmaz rengi kırmızı dudaklarınızda! Dudaklarınızdaki sıra dışı rahatlık hissiyle tüm gece sevdiklerinizde iz bırakın!

Comments
  • Meltem bulan

    Yılbaşı far paletşmşzden almak istiyorum nasıl alacağım acaba?

    Aralık 20, 2020
YORUM YAP

You don't have permission to register