Kaybedenler Kulübü’nü özleyenler buraya!

ajandakolik

 90’lı yılların kült radyo programı “Kaybedenler Kulübü”, #KendineHas’ın hayata geçirdiği, Türkiye’nin ilk online festivali #EvdeKalFest kapsamında, uzun süre sonra tekrar sevenleriyle buluşuyor.

 Farklı evlerde birlikte eğlenebilmek adına düzenlenen ve Türkiye’in ilk online festivali olma özelliğini taşıyan #EvdeKalFest, başladığı günden beri birçok canlı konser, özel kayıt ve içeriği takipçileriyle paylaşıyor. Festivalin sürprizlerinden biri de, uzun yıllar sonra bir araya gelecek, 90’ların kült radyo programı “Kaybedenler Kulübü” olacak.

“Kaybedenler Kulübü” isimli radyo programlarıyla fenomen olan ikili Mete Avunduk ve Kaan Çaydamlı, 11 Nisan Cumartesi günü saat 23.59’da @KendineHasOnline hesabı üzerinden canlı yayın yapacaklar. Alaycı tavırları, edebi yorumları, farklı cümleleri ya da klasik sessizlikleriyle 1990’ların sonuna damga vuran Kaybedenler Kulübü ikilisine, sevilen şair ve müzisyen Tuna Kiremitçi de konuk olarak eşlik edecek.

Paylaş ki çoğalsın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Söyleşi - Banu Kanıbelli: "İnsanoğlunun doğru olanı seçme kapasitesine güveniyorum"

Bu bir haykırış, bu bir yardım çağrısı, bu bir isyan… Kulak verin! İlk dinlediğimde beni heyecanlandıran bir şarkı oldu, “Dünya Evim ve Yanıyorsa“.  Sonra kim bilir kaç defa daha dinledim, hele bu söyleşiyi hazırlarken artık sözlerini ezberlemiştim. Şarkıyı bir grup gençle birlikte seslendiren müziyen Banu Kanıbelli ile karantina günlerinde uzaktan […]