banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

Sezen Aksu’dan Ceylan Ertem’e yeni şarkı: “Datlım Kıymatlım”

 #KendineHas’ın hayata geçirdiği, Türkiye’nin ilk online festivali #EvdeKalFest Ceylan Ertem’e ev sahipliği yaptı. Ertem, canlı yayından bir de Sezen Aksu sürprizi yaptı ve Minik Serçe’nin yeni albümü için kendisine bir şarkı verdiğini söyledi. 

 Farklı evlerde birlikte eğlenebilmek adına düzenlenen ve Türkiye’in ilk online festivali olma özelliğini taşıyan #EvdeKalFest, #KendineHas konser serisinin ilk canlı konseri 26 Mart’ta Ceylan Ertem ile gerçekleşti. Kendi şarkıları ile birlikte sevilen şarkıların coverlarını da seslendiren Ceylan Ertem, 29 Mart günü verdiği ikinci canlı konser ile müzikseverlere keyifli bir deneyim daha yaşattı.

Ceylan Ertem, aynı zamanda güzel bir müjdeyi de sevenleri ile paylaştı. Sevilen şarkıcı, Sezen Aksu’nun kendisine bir parça verdiğini, ve şarkının adının da “Datlım Kıymatlım” olduğunu belirtti. Ertem konserinde “Sezen Aksu ile geçenlerde bir buluşma gerçekleştirdik. Size ulaştıracağı harika şarkıları dinletti. Sezen Aksu hayranlarına da haber olsun. Bana da bir tane şarkı verdi. Belki yakında onu da sizinle paylaşırım. Bana verdiği şarkının adı Datlım Kıymatlım. Umarım paylaştığımda siz de seversiniz ve yazın bu salgını atlatmış olursak hep beraber söyleriz.” dedi.

#KendineHas’ın düzenlediği #EvdeKalFest, 1 Nisan Çarşamba günü, yerli alternatif sahnenin önde gelen ekiplerinden Dolu Kadehi Ters Tut ile devam edecek.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media