KASIMDA BALTHAZAR GELİYOR, SONBAHARA HAZIRLAN İSTANBUL!


Salon İKSV’nin, şehrin farklı mekânlarında geniş kitlelere ulaştığı etkinliği Gezgin Salon, +1’in katkılarıyla 20 Kasım’da Belçikalı indie rock grubu Balthazar’ı Volkswagen Arena’da ağırlayacak. Biletler 30 Temmuz Cuma günü satışa çıkıyor.
 

Solo projeleriyle daha önce Salon İKSV’ye de konuk olan indie rock ikilisi Balthazar, müziğin neşesini paylaşmak ve yeni şarkılarını canlı çalmak için bir kez daha İstanbul’a geliyor. Belçikalı grup, pandemi sonrası ilk turnelerinde, +1 Katkılarıyla: Gezgin Salon kapsamında 20 Kasım Cumartesi günü 21.30’da Volkswagen Arena’da dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Konserin kapı açılış saati ise 19.00.

Belçika’nın Gent kentinden çıkma lise arkadaşları Jinte Deprez ve Maarten Devoldere’in ruha dokunan pop rock’u, 2019’daki dünya turneleri sırasında yazıp pandemi döneminde kaydettikleri yeni albümleri Sand ile yeni bir soluk kazanıyor ve müzikseverlere kocaman bir nefes aldırmak üzere İstanbul’a da uğruyor.

Balthazar konserinin biletleri Lale Kart üyeleri için indirimli ön satış döneminin ardından, 30 Temmuz Cuma günü 10.30’dan itibaren, passo.com.tr internet sitesi üzerinden ve İKSV ana gişeden genel satışa sunulacak.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media