İZMİR ARENA’DA RÜYA GİBİ BİR FESTİVAL “KENDİNE HAS SUNAR: ALTERNATİF PANAYIR”

Şehir yaşantısını ve modern zamanın yaşattığı duyguları yansıtan Soft Analog da festivalde yer alan isimlerden.

İzmirliler burada mı? O zaman sizi Kendine Has Sunar: Alternatif Panayır’a davet edelim… Sıra dışı aktiviteler ve müzik dolu keyifli bir festival deneyimi ile İzmirli müzikseverlerin hayatlarına ilham oluyor. 17 Haziran’da İzmir Arena’da gerçekleşecek “Kendine Has Sunar: Alternatif Panayır” katılımcılarına hem müzik hem de birbirinden farklı deneyimleri aynı anda yaşatacak…

Kendine Has Sunar: Alternatif Panayır 17 Haziran’da, İzmirlilere yepyeni bir festival deneyimi yaşatacak. İzmir Arena’da gerçekleşecek “Alternatif Panayır”, müzik ve birbirinden keyifli aktiviteler ile İzmirlileri kendine has bir deneyimin parçası olmaya davet ediyor.

Gün boyunca sürecek festivalde;  başlangıçta “indie-folk” olarak adlandırdıkları müzik tarzlarını yaptıkları deneylerle sürekli evrimleştirerek,elektronik unsurları ve dans beat’leri de ekleyen  bağımsız alternatif rock grubu Yüzyüzeyken Konuşuruz, R&B, bedroom pop ve arabesk türlerini birbirleriyle harmanlayan prodüktör, şarkıcı ve şarkı yazarı Mert Demir, synth-pop, indie pop, dream pop türlerini benimseyerek ürettiği parçalarında şehir yaşantısını ve modern zamanın yaşattığı duyguları yansıtan Soft Analog ve müzik dünyasında iz bırakmış birçok yerli ve yabancı eserleri kendi düzenlemeleri ile yeni bir tat oluşturan Beyza Başak müzikseverlerle buluşacak.

Kendine Has Sunar: Alternatif Panayır’da ünlü sanatçıların müzik performanslarının yanı sıra festival için yaratılacak şeffaf odada, müzisyenlerin ve dinleyicilerin başbaşa olduğu, kişiye özel konser deneyimi yaşatacak konsept, “Biraz Yalnız Kalabilir Miyiz?” de tüm gün katılımcılara sıradışı bir deneyim sunacak.

Kendine Has Sunar: Alternatif Panayır’ın programında yer alan diğer bir farklı deneyim ise festival alanında özel bir bölgede kurulan “Kendine Has Parkur” olacak. Katılımcılar,“Kendine Has Parkur”da hem kendileriyle hem de rakipleriyle yarışırken, festival ruhunu doyasıya yaşayabilecekler. Katılımcılar, ayrıca Turan İzban durağından, İzmir Arena’ya Kendine Has Pedicap’leriyle kolayca ulaşım sağlayabilecekler.


Kendine Has Sunar: Alternatif Panayır biletleri www.bubilet.com.tr’de!

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media