banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

İSTANBUL’UN İLK AÇIK HAVA KÜLTÜR SANAT ALANI “YENİ BİR YAŞAM”

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemide en çok özlemini duyduğumuz temiz hava, sosyal mesafe, bol bol yeşillik ve açık alan ihtiyacımızı giderecek yeni bir yaşam alanı Kemerburgaz Kent Ormanı’nda, farklı ve yenilikçi bir içerikle sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. İstanbul’un ilk açık hava, kültür, sanat ve etkinlik alanı olan “Yeni Bir Yaşam”, Kemerburgaz Kent Ormanı’nın içinde faaliyetlerine başlıyor.

20.000 m2’ye yayılan yemyeşil bir alanda, yüzlerce farklı çeşit ağaç ve bitkiye ev sahipliği yapan yaşam merkezi, pandeminin yaşattığı tüm olumsuz duygulardan ve süreçten sizi uzaklaştırmayı hedefliyor. 28 Mayıs tarihinden itibaren ‘Doğal Yaşam Festivali’ ile yaz etkinliklerine başlayacak olan YBY, her güne ayrı bir etkinlik,  festivaller, organik pazarlar, 7’den 70’e herkesin ilgisini çekebilecek atölyeler, antika pazarı, garaj satışları, özel piknik alanları, çocukların güvenle eğlenebileceği oyun alanları, açık hava sineması, tiyatro, sergi ve konser ve onlarca farklı lezzete ev sahipliği yapacak. Şehirden uzak olma duygusunu yaşatan, ancak bir o kadar da şehrin merkezinde yeralan YBY’ye Taksim’den 25, Zincirlikuyu’dan ise 20dk’da ulaşabilirsiniz.

YBY’nin detaylı programı için www.yenibiryasam.co adresinden, @yenibiryasamco instagram hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media