AjandaKolik Reklam

 

 

“Into the Night” ikinci sezonla devam

Netflix, başrolleri arasında Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı Belçika yapımı “Into the Night“ın ikinci sezonunu duyurduğu tanıtım fragmanını paylaştı.

Birinci sezonunu henüz izlemediyseniz keşfedilecek yeni diziler listenize “Into the Night”ı not düşebilirsiniz. Gerilim temposu bir an bile düşmeyen dizi, dünyada yaşanan ani bir güneş felaketinin ardından, Brüksel’den havalanan bir uçakta mahsur kalan bir grup insanın hikayesini konu alıyor.

Jason George’un Jacek Dukaj’ın Polonya bilim kurgu romanı “The Old Axolotl”dan esinlenerek oluşturduğu Belçikalı kıyamet bilim-kurgu ve dram ağırlıklı dizinin başrollerinde Ayaz rolüdeki Mehmet Kurtuluş ön plana çıkarken Alba Gaïa Kraghede Bellugi, Pauline Étienne,  Stefano Cassetti, Laurent Capelluto gibi çok başarılı oyuncular da yer alıyor.

Netflix, ilk sezonu geçtiğimiz aylarda gösterime giren orijinal yapımın ikinci sezonunu bugün duyurdu. Dizinin yaratıcısı Jason George: “Gösterime girmesinin ardından küeresel çapta büyük ilgi uyandıran Into The Night’ın ikinci sezonunu duyurmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Dünyanın dört bir yanındaki hayranların kahramanlarımız ve BE Airways Flight 21 mürettebatıyla kurduğu bağı görmek harikaydı. Yolculuklarına devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”


Dizinin tanıtım fragmanı da geldi, oh mis! Heyecanlıyız, bekliyoruz…

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media