banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

AjandaKolik Reklam

“HOUSE OF GUCCI” FİLMİNİN FRAGMANI YAYINLANDI


Adam Driver ve Lady Gaga, 24 Kasım’da vizyona girecek olan “House of Gucci” filminin fragmanında Bay ve Bayan Gucci adeta
olarak parlıyor.

Uzun zamandan beri beklenen ve yıldız kadrosuyla göz dolduran Ridley Scott imzalı “House of Gucci”nin fragmanı nihayet geldi. İtalyan iş insanı ve Gucci Modaevi’nin sahibi Maurizio Gucci’nin suikastını ve Gucci hanedanının çöküşünü anlatan filmde Lady Gaga ve Adam Driver başrolleri paylaşırken Al Pacino, Jeremy Irons ve tanınmayacak görüntüsüyle Jared Leto, ikiliye eşlik ediyor.

Lady Gaga, Maurizio’nun kendisini daha genç bir kadın için terk etmesinin ardından cinayetini düzenlemekten yargılanıp hüküm giyen eski karısı, sosyetik Patrizia Reggiani’yi canlandırıyor. 2016’da serbest bırakılmadan önce Kara Dul takma adını alan Reggiani, Gucci’yi kiralık katil tutup öldürtmüştü. Gaga Patrizia rolünde “Kendimi özellikle etik bir insan olarak görmüyorum. Ama adilim”  diyor.

Sara Gay Forden’ın “The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed” adlı romanından uyarlanan “House of Gucci”, Roberto Bentivegna tarafından senaryolaştırıldı.

Blondie’nin unutulmaz “Heart of Glass” şarkısı, filmin fragman müziği olarak karşımızda. İtalyan karakterlerin canlandırıldığı filmde oyuncuların İtalyanca aksanlı İngilizce konuşmaları, bakalım eleştiri oklarına hedef olacak mı?

 

 

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media