banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

GODZILLA VS. KONG’DAN GİŞE AÇILIŞINDA PANDEMİ REKORU BEKLENİYOR

Beyazperdenin iki ikonik canavarı Godzilla ve King Kong aynı filmde bir araya gelirse ne olur? Gişede 42 milyon dolar açılışla pandemi rekoru yapmayı hedefler!

Düşük bütçeli korku filmlerinden “You’re Next” ve” The Guest” ile dikkatleri üzerine çeken Adam Wingard’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Godzilla vs. Kong, görünen o ki, korona dönemindne bu yana en iyi gişe açılışını yapmayı umut ediyor. Filmin yapım şirketlerinden Warner Bros Entertainment, pazar gününe (bugün) kadar 42 milyon dolardan fazla bilet satışı gerçekleştirmeyi planlıyor. Ancak rakipler, filmin gösteime girdiği bu beş günlük süre içinde 48 milyon ila 50 milyon dolar kazanabileceğini öngörüyor.


PANDEMİ DÖNEMİNDE EN BÜYÜK AÇILIŞ MI OLACAK? 

Eğer gişe açılışı tahmin edildiği gibi olursa bu, koronavirüs döneminin en büyük açılış hafta sonu olacak. Bugüne kadar, “Wonder Woman 1984”, 16.7 milyon dolar ile pandeminin en iyi üç günlük başlangıcına ulaştı. Süper kahraman devam filmi Christmas Day (sinemalarda ve HBO Max’te)  gişede ülke içinde 45,8 milyon dolar ve dünya çapında 165 milyon dolar hasılat elde etmişti.

Godzilla vs. Kong, çıkışından sonra 30 gün boyunca HBO Max platformunda kalmaya devam edecek. Ayrıca filmin IMDb sayfasında Türkiye’deki gösterim tarihi 21 Mayıs 2021 olarak belirtiliyor. Yani film, ABD’de ve HBO Max’te yayınlandıktan yaklaşık iki ay sonra Türkiye’de vizyona girecek.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media