Fark yaratan kahraman çocuklar için “Balköpüğü ile Tatlı Bir Macera” 

ajandakolik


Oyuncu Ceyda Düvenci’nin yazdığı “Balköpüğü ile Tatlı Bir Macera”, fantastik, bir o kadar da sıcacık bir çocuk macera kitabı.  

Balköpüğü yeni bir maceraya atılıyor. Balköpüğü, Ay’a yürüteciyle ayak basan ilk çocuk oluyor. Bakalım köpeği Maki ile çıktığı uzay yolculuğunda Balköpüğü’nü nasıl bir macera bekliyor? Ceyda Düvenci, Serebral Palsi’li kızı Melisa ve onun gibi fark yaratan kahraman çocuklar için kaleme aldı.

Doğan Egmont’tan yayınlanan “Balköpüğü ile Tatlı Bir Macera” hikâyesi başkahramanı Melisa ve köpeği Maki’nin hayal gücünün sınırlarını zorlayan macerasını okurlarıyla buluşturuyor. Düvenci’nin kaleminden çıkan hikâyede Melisa ve Maki akıl almaz bir yolculuğa çıkarken hayatında farklılıklara yer açmanın önemini ve güzelliğini de gösteriyor ve herkesi hayatında yer açmaya davet ediyor.

Üç ila beş yaş arası çocuklara hitap eden kitabın resimlerini ise Müjde Başkale yaptı.

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

10 bin kişi Bryan Adams'la birlikte şarkı söyledi

Olanın değil de olacak olanın haberini yaptığımız doğru, etkinlik haberlerinde. Ancak Bryan Adams’ın dün akşam Ülker Sports Arena’da gerçekleşen konserine kayıtsız kalamadık. 20 yıl sonra Bryan Adams, İstanbul’da bir kez daha iz bırakıp geçti. O yüzden olmuş bir konserin de haberini yapmak istedik. Bryan Adams, 20 sene önce gerçekleştirdiği stadyum […]