10 bin kişi Bryan Adams’la birlikte şarkı söyledi

ajandakolik


Olanın değil de olacak olanın haberini yaptığımız doğru, etkinlik haberlerinde. Ancak Bryan Adams’ın dün akşam Ülker Sports Arena’da gerçekleşen konserine kayıtsız kalamadık. 20 yıl sonra Bryan Adams, İstanbul’da bir kez daha iz bırakıp geçti. O yüzden olmuş bir konserin de haberini yapmak istedik.

Bryan Adams, 20 sene önce gerçekleştirdiği stadyum konserinin ardından, önceki gece Ülker Sports Arena’da verdiği konserle İstanbullu müzikseverleri kendisine bir kez daha hayran bıraktı. Aktif Bank sponsorluğu ve Volume Up Organizasyonu ile gerçeklesen konseri 10.000 müziksever izledi.


Türkiye’de olmaktan büyük onur duyduğunu belirten Bryan Adams, “Cuts Like a Knife, Heaven, Run to You, Everything I do, I do it For You, Have YouEvery ReallyLoved A Woman?, Please Forgive Me” gibi unutulmaz şarkılarını söylediği konserin son şarkısını “Shine A Light”ı seyirciye ve ailesine ithaf etti.


Adams geceyi bitirirken finalde “Her şey unutulabilir. Bu gece, bu şarkılar… Unutmamanız gereken tek şey hayalllerinizden vazgeçmemeniz” diyerek hayranları ile selfie çekti.

 

Paylaş ki çoğalsın:
Next Post

Söyleşi - Özden Dilek Karakışla: "Sıradan insanların daha etkili hikâyeleri var"

Birbirimizi yıllardan beri tanıyormuşuz gibi masaya oturduk ve uzun bir sohbetin içine daldık. Günlük telaşlı işlerimizi bir kenara bırakıp geçmişi, anıları yad ederken yaşadıklarımızdan yenilenen ve her şeye rağmen yeniden başlayan iki […]