banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

10 bin kişi Bryan Adams’la birlikte şarkı söyledi


Olanın değil de olacak olanın haberini yaptığımız doğru, etkinlik haberlerinde. Ancak Bryan Adams’ın dün akşam Ülker Sports Arena’da gerçekleşen konserine kayıtsız kalamadık. 20 yıl sonra Bryan Adams, İstanbul’da bir kez daha iz bırakıp geçti. O yüzden olmuş bir konserin de haberini yapmak istedik.

Bryan Adams, 20 sene önce gerçekleştirdiği stadyum konserinin ardından, önceki gece Ülker Sports Arena’da verdiği konserle İstanbullu müzikseverleri kendisine bir kez daha hayran bıraktı. Aktif Bank sponsorluğu ve Volume Up Organizasyonu ile gerçeklesen konseri 10.000 müziksever izledi.


Türkiye’de olmaktan büyük onur duyduğunu belirten Bryan Adams, “Cuts Like a Knife, Heaven, Run to You, Everything I do, I do it For You, Have YouEvery ReallyLoved A Woman?, Please Forgive Me” gibi unutulmaz şarkılarını söylediği konserin son şarkısını “Shine A Light”ı seyirciye ve ailesine ithaf etti.


Adams geceyi bitirirken finalde “Her şey unutulabilir. Bu gece, bu şarkılar… Unutmamanız gereken tek şey hayalllerinizden vazgeçmemeniz” diyerek hayranları ile selfie çekti.

 

You don't have permission to register
Follow us on Social Media