BRYAN ADAMS’IN “SO HAPPY IT HURTS” TURNESİNDE İSTANBUL DA VAR!


Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı Bryan Adams, NEO Events & Stellar Co. organizasyonuyla “So Happy It Hurts” dünya turnesi kapsamında 18 Ekim Cuma akşamı Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda sahne alacak. Biletler 11 Mart Pazartesi Günü saat 10:00’da Passo’da satışa sunulacak.

Kariyerine Oscar, Grammy, MTV gibi birçok prestijli ödül adaylığı ve sayısız ödülü sığdıran, 100 milyonun üzerinde albüm satışına ulaşan rock’n roll devi Bryan Adams, 5 yıl sonra yeniden İstanbullu sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Adams’ın 2023 Grammy Ödülleri’nde En İyi Rock Performansı dalında aday gösterilen 15’inci stüdyo albümü ‘So Happy It Hurts’ ile aynı adı taşıyan turnesinin İstanbul ayağı kapsamında sanatçı 18 Ekim Cuma akşamı Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda sahnede olacak.

Cuts Like a Knife’, ‘Reckless’ ve ‘Waking Up the Neighbours’ gibi başucu albümlerinin yanı sıra ‘Summer of ’69’, ‘Everything I Do, Run to You’, ‘Heaven, Please Forgive Me’, ‘Have You Ever Really Loved a Woman?’, ‘When You’re Gone’ gibi birçok imza parçasıyla rock sahnesinin efsaneye isimleri arasına adını yazdıran Bryan Adams, müzik otoritelerinden Billboard tarafından dünya müzik tarihinde tüm zamanların en başarılı 30’uncu sanatçısı olarak da seçildi. İstanbul konserini sosyal medya hesabından “Haydi rock yapalım!” mesajıyla duyuran Bryan Adams’ın uzun süre hafızalardan silinmeyecek sahnesine tanık olmak için ajandanızı şimdiden güncellemeyi unutmayın.

NEO Events & Stellar Co. organizasyonuyla Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek bu özel gecenin biletleri 11 Mart Pazartesi Günü saat 10:00’da Passo’da satışa açılacak.

Biletler: https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/bryan-adams-ulker-spor-ve-etkinlik-salonu-konser-biletleri/6205324

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media