JOSE CARRERAS’IN JÜBİLESİ “THE FAREWELL TOUR” İSTANBUL’DA


Tüm zamanların en büyük tenorlarından José Carreras, jübilesi olan “The Farewell Tour”un dünya prömiyerinde 20 Eylül akşamı Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’na geliyor. 

3 Tenors’un efsanevi ismi José Carreras, The Farewell Tour kapsamında son defa Türkiye’ye geliyor. Vera ve Hammer Müzik Organizasyon işbirliği ile gerçekleşecek konser bugüne dek izlediklerimizden oldukça farklı olacak.

Ünlü tenorun hayatının ve parlak kariyerinin en önemli anlarıyla bezeli dev ekranların yer aldığı bir çoklu medya gösterisi olarak hafızalardan silinmeyecek bir veda bekliyor bizleri. Biletler, 20 Mayıs Pazartesi 11.00’de satışta olacak. Bu çok özel gösteride kimi zaman ekranlarda sanatçının Roma Caracalla hamamlarındaki ilk “The Three Tenors”konserinden bir sahne görebilir veya Leonard Bernstein’ın West Side Story galasına ışınlanabilirsiniz.

Kariyerinin en muhteşem performansına Placido Domingo ve Luciano Pavarotti ile sahneye taşıdıkları “3 Tenors” konserleriyle yükselen Carreras, bu konserlerde yaklaşık 2 milyon seyirciye ulaştı. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nun büyülü atmosferinde gerçekleşecek José Carreras’ın son Türkiye konserini sakın kaçırmayın.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media