banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

EMMA STONE’U CRUELLA ROLÜYLE JOKER’E BENZETTİLER


La La Land, The Help, Birdman, Maniac, The Favourite gibi yapımlarla Hollywood’un en çok aranan aktrislerinden Emma Stone’un başrolünü oynadığı Disney filmi “Cruella” fragmanı yayınlandı. Emma Stone’u filmdeki makyajı nedeniyle Joaquin Phoenix’in canlandırdığı Joker karakterine benzetenler oldu. Biz o kadar benzetemesek de 28 Mayıs’ta gösterime girecek olan bu devam filmi için heyecanımız büyük. Emma Stone’u kötü bir karakterle izlemek keyifli olacak, buna kuşku yok! 

1970’li yılların sonunda Londra’da geçen Cruella, unutulmaz 101 Dalmaçyalı’daki De Vil’in nasıl kötü bir karaktere evrildiğini seyirciye aktarmaya hazırlanıyor. İlk olarak 1996 yılında usta aktris Glenn Close’un canlandırdığı karakterin merkeze oturduğu film,101 Dalmaçyalı efsanesinin başladığı dönemi beyazperdeye taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda I, Tonya ile tanıştığımız Craig Gillespie var.

Film, 1996 yapımı klasik animasyon filmi “101 Dalmaçyalılar”da Glenn Close‘un canlandırdığı Cruella De Vil karakterini odağına alıyor. (solda Emma Stone, sağda Glenn Close)

Bir Disney yapımı olarak karşımıza çıkacak olan “Cruella”da Emma Stone’a Emma Thompson, Mark Strong, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Joel Fry gibi isimler eşlik ediyor. Cruella; gençliğinde sistem karşıtı bir punkçıyken zamanla nasıl kürk üreten bir şirketin başına geçtiğini masal tadında bir hikayeyle anlatıyor.

 

Filmin fragmanı nihayet yayınlandı. Live-action olarak karşımıza çıkacak olan Cruella, yaklaşık olarak iki yıldır beklenen yapımlar arasında yer alıyordu.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media