Dedektif romanlarını sevenler için “Papatya Sahili”

Yazardan Direkt Yayınevi’nden sürükleyici, heyecan dolu bir roman! Amansız bir polisiye! Beni Melamet yazdı: Papatya Sahili. 

“Dedektif Stone, boyası dökülmeye yüz tutmuş ahşap panjurundan süzülen güneşin ilk ışıklarıyla uyanmıştı.”
Aslında her şey bu cümleyle başlıyor! Dedektif Stone’un öylesine başladığı bir günde değişen yaşamı, bir cinayetin sır perdesini aralarken farklı bir keşif macerasına dönüşüyor.

Papatya Sahili, yazar Beni Melamet’in sosyal medyada okurların çok sevdiği kısa yazılarından sonra derlediği ilk romanı. Yer yer entrika, aşk ve tutkuyu içeren bu macerada Stone karakteri özgün ve daima sürprizlerle dolu.

“Ama Stone için bir ilişki ancak karşılıklı bir aşk hissediliyorsa güzeldi. Bedensel bir ilişki onun için bir anlam ifade etmiyordu.” Alışılmış kahraman tasvirinden uzak, okurun bağ kurabileceği Stone’un duygu dünyasındaki sorgulamalar polisiye anlatıyı duygusal katmanlara taşıyor.

Öylesine birgünden gizem dolu bir hayata…
Hız kesmeyen bir anlatımla okuru farklı bir polisiye deneyimine davet eden Beni Melamet, uçak mühendisliği ve yurt dışındaki yüksek lisansının ardından yönetici olduğu şirket için yaptığı seyahatler sırasındaki mizahi olayları sosyal medya üzerinden yazıya döküp paylaşarak hatırı sayılır bir okur kitlesine ulaşmıştır. Polisiye-kurgu türü sevenlerin kendinden çok şey bulabileceği Papatya Sahili, Yazardan Direkt Yayınevi’nden yayımlanarak okurla buluşuyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media