banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

BluTV GEÇTİĞİMİZ HAFTA SONU 1.7 MİLYON SAAT İZLENDİ!

Türkiye’nin en büyük yerli video platformu BluTV, aralıksız sokağa çıkma yasağının başladığı geçtiğimiz hafta sonunda kapılarını herkese açarak ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşattı. Sevilen platform bu jestiyle geçtiğimiz hafta sonu Türkiye’de en çok indirilen uygulama olurken, 1,729,090 saat izlenme süresi ile hafta sonuna damga vurdu.


 BluTV, içeriğini her geçen gün daha da zenginleştirerek birbirinden farklı film, dizi ve belgeseller sunarken her geçen gün daha büyük bir kitleye ulaşmaya devam ediyor. Beğeniyle takip edilen dijital platform, sokağa çıkma yasaklarının başladığı geçtiğimiz hafta sonunu izleyiciler için daha keyifli kılmak adına içeriklerini ücretsiz erişime açtı.


Bu süreçte BluTV özel yapımlarından sırasıyla ‘Saygı’, ‘Alef’, ‘Yarım Kalan Aşklar’, ‘Sıfır Bir’ ve ‘Aynen Aynen’ seyirci tarafından en çok tercih edilen yerli içeriklerden olurken, yabancı yapımlardan ‘Game of Thrones’‘The Handmaid’s Tale’‘Normal People’‘Euphoria’ ve ‘Chernobyl’ seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Yazar Sally Rooney’nin edebiyat uyarlaması “Normal People” da hafta sonu en çok izlenen yapımlardan biri oldu.

Bunun yanı sıra BluTV içerikleri, ziyaretçilerin %43,8’i tarafından Web’den, %32,2’si tarafından mobilden, %24’ü tarafından ise Smart TV’den takip edildi. Hafta sonu boyunca BluTV’de toplam 1,509,291 saat dizi ve 156,464 saat film izlendi. BluTV’de yer alan dizi ve film harici içerikler ise seyirciler tarafından toplam 63,335 saat boyunca tercih edildi.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media