banner-image

 

Biz Kimiz ?

Biz şuyuz; Dünya ne kadar kötüye giderse gitsin sanatın hep var olacağına ve insanları iyileştireceğine inananız.
Biz şuyuz; Çalıştığımız gazetelerden kovulsak da, haksızlığa boyun eğmeyen, kendi mecramızı kurup yola devam edeniz.
Biz şuyuz; Özgürüz, günceliz, yazar çizeniz, haber okuyanız, haber vereniz, sanatın ve sanatçının yanındayız.
Biz gazeteciyiz, yaratıcıyız, sanatçıyız, pes etmeyeniz.
Biz ajandamızı sizlerle paylaşan Ajandakolik’iz.

 

Logo üzeri reklam

AZ KALDI! “DURU OLMAK” NETFLIX’TE NİHAYET!


İlk gösterimini 39. İstanbul Film Festivali kapsamında yapan Nükhet Duru’yu, bilinmeyen yönleriyle ele alan “Duru Olmak” belgeseli 19 Şubat’ta Netflix’te izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.

Şunun şurasında ne kaldı! Nükhet Duru mu bizden heyecanlı yoksa biz mi ondan daha çok, belli değil! Ama çok çok az kaldı… Instagram hesabından kendisi çoktan duyurdu bile… O zaman geri sayım başlasın!

Yönetmenliğini Mu Tunç’un yaptığı belgesel, Türk pop müziğinin yüreğe işleyen seslerinden Nükhet Duru’nun düetlerden oluşan son albümü “Hikâyesi Var”ın iki yıla uzanan yaratım süreci esnasında başlanmış. Belgeselde hem sanatçının son albümü hem de hayatından izler farklı bir gözle anlatılıyor.

Albümde “Nünü” ile düet yapan Sıla, Kenan Doğulu, Teoman, Mabel Matiz, Funda Arar, Ceylan Ertem, Ata Demirer, Kalben, Zeynep Bastık, Rubato, Sena Şener ve Evrencan Gündüz ile yapılan görüşmeler de yine belgeselde yer alıyor. Yapımcılığını Evren Ercan’ın üstlendiği belgeselin orijinal müziklerini Orkun Tunç hazırlarken grüntü yönetmenliğini ise Ali Kanıbelli yapıyor.

YORUM YAP

You don't have permission to register
Follow us on Social Media